PSYCHOTERAPIA

PSYCHOTERAPIA

PSYCHOTERAPIA

Studia w Warszawie

psychoterapia

Odkryj studia psychoterapia w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychoterapia studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś coraz częściej dostrzegamy, jak ważne jest zachowanie wewnętrznej równowagi psychicznej. To dzięki niej możemy lepiej funkcjonować w społeczności, cieszymy się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Czasami jednak na naszej drodze do utrzymania tej harmonii stają różne przeciwności losu. Wtedy też warto skorzystać z pomocy specjalisty, jakim jest psychoterapeuta.

Psychoterapia jest bowiem jedną z gałęzi nauk psychologicznych. Jej celem jest udzielenie pomocy psychologicznej osobom, które zmagają się z różnorodnymi problemami. Pamiętaj, że jeśli w przyszłości widzisz się w roli psychoterapeuty, powinieneś posiadać szereg predyspozycji. Można zaliczyć do nich: komunikatywność, empatię, czy chęć niesienia konstruktywnej pomocy.

Studenci psychoterapii odnajdą w siatce programowej wiele różnorodnych przedmiotów. Znajdują się pośród nich przykładowo: psychologię różnic indywidualnych, czy psychologię osobowości. Oczywiście największe znaczenie będą mieć posiadane przez ciebie umiejętności. To one sprawią, że będziesz dokonywać trafnych diagnoz oraz wcielać w życie działania terapeutyczne. Po ukończeniu psychoterapii będziesz mógł pracować we wszelkich poradniach psychologicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOTERAPIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)