SPOŁECZNA PSYCHOLOGIA MIĘDZYKULTUROWA

SPOŁECZNA PSYCHOLOGIA MIĘDZYKULTUROWA

SPOŁECZNA PSYCHOLOGIA MIĘDZYKULTUROWA

Studia w Warszawie

społeczna psychologia międzykulturowa

Odkryj studia społeczna psychologia międzykulturowa w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Społeczna psychologia międzykulturowa studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że za sukcesem biznesu kryje się nie tylko pogłębiona wiedza ekonomiczna, czy zarządcza. Warto zastanowić się, jak można wykorzystać zdobycze współczesnej psychologii, by firma prosperowała jeszcze lepiej. Uczelnie w Warszawie dostrzegają ten trend i przygotowały ofertę kształcenia jaką jest psychologia biznesu. Wybierz ją wtedy, jeśli chciałbyś rozwijać kompetencje z właśnie tego zakresu.

Psychologia biznesu pozwoli połączyć ci wiedzę teoretyczną z praktycznymi możliwościami jej wykorzystania. W siatce programowej studenci odnajdą przykładowo przedmioty takie jak: psychologia marketingu i sprzedaży, psychologia zachowań konsumenckich, czy psychologiczne aspekty szkoleń, rekrutacji i selekcji. Dzięki temu będziesz nie tylko wiedział, jak prowadzić rekrutacje, ale także jak motywować pracowników, prowadzić kampanie reklamowe, czy aktywnie współpracować z klientami.

Psychologia biznesu dziś cieszy się coraz większą popularnością, co odzwierciedla aktualne tendencje na rynku zatrudnienia. Absolwenci mogą ubiegać się o zatrudnienie w sektorze korporacyjnym. Czekają na nich działy HR, marketingu i sprzedaży, czy agencje PR i reklamy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia SPOŁECZNA PSYCHOLOGIA MIĘDZYKULTUROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)