RYNKI FINANSOWE

Studia w Krakowie

rynki finansowe

Odkryj studia rynki finansowe w Krakowie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Rynki finansowe studia Kraków - specjalność / ścieżka kształcenia

Rynek finansowy to inaczej pewien obszar transakcji kupna i sprzedaży, który obejmuje różnorodne formy kapitału finansowego. Nawet jeśli ta definicja brzmi dość abstrakcyjnie, to warto podkreślić, że aktualnie wciąż potrzebni są specjaliści, którzy ze szczególną uwagą podchodzić będą do analizy wszelkich tendencji finansowych.

Uczelnie w Krakowie dostrzegają to zapotrzebowanie i stwarzają propozycję kształcenia właśnie taką jak rynki finansowe. W jej ramach studenci odnajdą przykładowo przedmioty: metody ilościowe stosowane w analizie instrumentów finansowych, podstawowe metody wyceny, ekonometria, czy makro- i mikroekonomia.

Studenci już podczas trwania kształcenia rozwijać będą swoje kompetencje dzięki praktykom w różnorodnych instytucjach finansowych. To właśnie unikalne kwalifikacje sprawią, że będą oni mogli liczyć na atrakcyjne perspektywy zatrudnienia. Czekać na nich będą wszelkie instytucje finansowe takie jak banki komercyjne i spółdzielcze, Komisja Nadzoru Finansowego, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, czy domy maklerskie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest specjalność / ścieżka kształcenia RYNKI FINANSOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)