PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

Studia w Poznaniu

psychologia kryminalistyczno-śledcza

Odkryj studia psychologia kryminalistyczno-śledcza w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia kryminalistyczno – śledcza studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie ulega wątpliwości, że psychologia nierozerwalnie łączy się z kryminalistyką, kryminologią i sądownictwem. Psychologia kryminalistyczno-śledcza znajduje złoty środek pomiędzy wymienionymi dziedzinami, oferując uzyskanie wszechstronnej wiedzy i cennych umiejętności praktycznych, możliwych do zastosowania podczas tworzenia profili psychologicznych sprawców różnych czynów kryminalistycznych oraz rozwiązywania kwestii związanych ze śledztwem.

Program kształcenia na psychologii kryminalistyczno-śledczej zakłada przygotowanie przyszłych absolwentów do pełnienia odpowiedzialnych ról zawodowych. Decydując się na tę propozycję edukacyjną, poznasz od podszewki specyfikę pracy organów ścigania, dowiesz się w jaki sposób określać prawdopodobny zarys psychologiczny sprawców, a także nauczysz się prowadzenia rozmów diagnostycznych z klientami.

Psychologowie kryminalistyczno-śledczy mogą podjąć zatrudnienie we własnych gabinetach, sądownictwie, placówkach resocjalizacyjnych, zakładach karnych oraz niektórych służbach mundurowych. Niezależnie od dokonanego wyboru, zyskasz szansę na wszechstronny rozwój w interesującej cię dziedzinie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)