PSYCHOLOGIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU

Studia w Poznaniu

psychologia w biznesie i zarządzaniu

Odkryj studia psychologia w biznesie i zarządzaniu w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia w biznesie i zarządzaniu studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia w biznesie i zarządzaniu jest propozycją kształcenia, która odpowiada na aktualne trendy i potrzeby rynku pracy. Obecnie niemal każde przedsiębiorstwo wymaga fachowego podejścia i znajomości technik przeprowadzania negocjacji, mediacji oraz pozyskiwania nowych kontrahentów. Kompetencje zdobyte podczas kształcenia na psychologii w biznesie i zarządzaniu przydadzą się również w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Jeśli zdecydujesz się na wybór psychologii w biznesie i zarządzaniu, dowiesz się o technikach wpływu na odbiorców za pośrednictwem reklam, zgłębisz istotę prowadzenia rozmów prowadzących do udzielania wsparcia psychologicznego, zapoznasz się z historią psychologii, a ponadto rozwiniesz swoje obycie w kontaktach z ludźmi, co okaże się pomocne zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Osoby, które ukończyły psychologię w biznesie i zarządzaniu, odnajdą się w pracy dla międzynarodowych przedsiębiorstw, pomyślą o założeniu własnego gabinetu, zajmą się udzielaniem porad zawodowych i szeroko rozumianym coachingiem lub rozważą dalsze zdobywanie wiedzy psychologicznej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)