Studia zarządzanie Katowice

Studia zarządzanie Katowice

Studia zarządzanie Katowice

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Katowicach

Odkryj kierunki ekonomiczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia zarządzanie Katowice | woj. śląskie

Studia z grupy zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub online. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Analityka biznesowa stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Creative management in new media stacjonarne II stopnia
Finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia stacjonarne I stopnia, II stopnia
Finanse menedżerskie stacjonarne I stopnia, II stopnia
Gospodarka i zarządzanie publiczne stacjonarne I stopnia, II stopnia
Gospodarka miejska i nieruchomości stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Gospodarka przestrzenna stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria zarządzania niestacjonarne I stopnia
Management stacjonarne II stopnia
Management and production engineering stacjonarne I stopnia, II stopnia
Marketing and sales stacjonarne I stopnia
Marketing i sprzedaż stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Modern business - zarządzanie i rachunkowość stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Studia menedżerskie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Zarządzanie stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie - studia online online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i inżynieria produkcji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie projektami stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie ryzykiem zdrowotnym stacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie zasobami ludzkimi stacjonarne, niestacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim są studia zarządzanie i marketing

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM

SORTOWANIE:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
Z
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie w Katowicach

Jeśli naprawdę chcesz studiować zarządzanie, wybierz na maturze przedmioty matematyczne i społeczne, czyli np. wiedzę o społeczeństwie, bądź geografię. To te przedmioty są karta przetargową w staraniach o przyjęcie na studia zarządzania i marketingu.

Rekrutacja na studia w Katowicach przebiega klasycznie, czyli organizowany jest konkurs świadectw, w ramach którego komisja kwalifikacyjna wyłania najlepszych kandydatów z konkretnymi wynikami maturalnymi. Tak więc, zabierzcie się do pracy, uczcie się matematyki i wosu, i do dzieła!

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne w Katowicach

Studia w Katowicach to obszerne zagadnienie, ponieważ stolica Górnego Śląska wraz z pobliskimi miastami tworzą wspólnie niezwykle prężnie działający ośrodek akademicki. A skoro tak jest, to nie może w nim zabraknąć popularnych dyscyplin kształcenia, a Zarządzanie oraz kierunki z nim powiązane niezaprzeczalnie do nich należą. Studia z obszaru zarządzania można podjąć zarówno w uczelniach publicznych, jak i niepublicznych szkołach wyższych.

W każdej z nich kierunki z Zarządzaniem na czele oferowane są zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej. Czym one się różnią? Pod względem merytorycznym żadne rozbieżności nie występują, ponieważ kształcenie ma prowadzić do jasno określonych efektów, w postaci szczegółowej wiedzy, umiejętności i kompetencji zawodowych.

Różnice występują na płaszczyźnie samej nauki i częstotliwości odbywania zajęć. Pomimo tego, że studia niestacjonarne dzielą się na wieczorowe i zaoczne, to znacznie łatwiej podjąć te w drugiej formule. Charakteryzują się one tym, iż zajęcia odbywają się w ramach weekendowych zjazdów, zazwyczaj co dwa tygodnie.

Taka forma narzuca pewną specyfikę kształcenia. Może się wydawać, że studenci zaoczni w porównaniu do studentów dziennych mają mniej czasu na opanowanie materiału i osiągają założone cele edukacyjne z mniejszą pomocą wykładowcy. Rzeczywiście, od studentów niestacjonarnych wymagana jest większa samodzielność. Ale w przypadku studiów z zakresu zarządzania to zdecydowana zaleta.

czytaj dalej studia zarządzanie niestacjonarne (zaoczne) w Katowicach i woj. śląskim

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM POLECANE DLA CIEBIE

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM

Rozwiń

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM - PODYPLOMOWE

A
B
C
E
G
H
L
M
N
O
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim?

Studia zarządzanie w Katowicach to przygoda z myślą ekonomiczną, finansową, logiczną, matematyczną, jak i społeczną. Zarządzanie łączy w sobie elementy psychologii z twardymi rachunkami. Dobry menedżer nie roztkliwia się nad rozlanym mlekiem, znajduje rozwiązanie problemu i popycha swoją grupę do przodu.

Aby nauczyć się technik i metod jak sobie radzić w trudnych sytuacjach z pracownikami, z grupami, warto wsłuchać się w mądrość dziedziny zarządzania. W Katowicach w ramach studiów zarządzania prowadzona jest nauka w konkretnym środowisku - czy to zarządzanie hotelem - turystyka, czy zarządzanie inżynierią produkcji - przemysł, każdy z kierunków studiów ma przygotować Was do rozwiązywania problemów z określonych dziedzin.

Umiejętność zarządzania procesami czy grupami jest bardzo ceniona w świecie przedsiębiorców. Mało jest takich osób, które mają wrodzone umiejętności tego rodzaju. Większość uczy się w czasie pracy na własnych błędach, jak zarządzać pracownikami. Do niedawna tylko duże firmy mogły pozwolić sobie na zatrudnienie menedżera zarządzającego projektami, dziś to powszechna praktyka.

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę, że rozwija się ten kto odpowiednio wykorzystuje zebrane zasoby, potrafi wykorzystać potencjał ludzi i zaprojektować działania w taki sposób, by przybliżały całą firmę do osiągnięcia obranego celu. Jak ludzie zachowują się w określonych sytuacjach?

Czym jest motywacja? W jaki sposób tworzy się projekty i projektuje innowacje? Odpowiedzi na tego typu pytania znajdziecie podczas studiów zarządzania i marketingu w Katowicach. Pozwolą Wam one rozwinąć skrzydła w roli specjalistów ds. prowadzenia nowoczesnych projektów i osiągania celów biznesowych. Jeśli to Was kręci, to sprawdźcie kierunki na jakie możecie się wybrać w Katowicach i Gliwicach.

 

Studia zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim możemy podzielić na:

 

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia zarządzanie nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością wśród wielu młodych ludzi. Umożliwiają bowiem uzyskiwanie nie tylko cennych kompetencji zawodowych, ale również umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, które mogą zostać wykorzystane w życiu prywatnym. Ogromna różnorodność w zakresie tych kierunków sprawia, że można je realizować zarówno w ramach studiów licencjackich jak i inżynierskich.

Kierunki licencjackie trwają trzy lata i kończą się wraz z uzyskaniem przez absolwenta stosownego tytułu. Jeśli natomiast podejmiesz kształcenie inżynierskie, twoja nauka potrwa o pół roku dłużej. Następnie możesz aplikować na jeden z atrakcyjnych kierunków drugiego stopnia. Wówczas twoja nauka będzie trwała półtora roku, jeśli posiadasz dyplom inżyniera lub dwa lata, o ile jesteś specjalistą z tytułem licencjata.

Na uwagę zasługuje bogata oferta studiów podyplomowych, jakie możesz realizować w województwie śląskim. Mogą one być doskonałe w celu poszerzenia zdobytych dotychczas kompetencji lub umożliwić swego rodzaju przebranżowienie. Studiować możesz stacjonarnie, jeśli cenisz sobie systematyczność wynikającą z nauki w tygodniu roboczym oraz zaocznie. Studia niestacjonarne są wybierane przez osoby, które wolą kształcić się w weekendy, najczęściej co dwa lub trzy tygodnie.

czytaj dalej studia w Katowicach i woj. śląskim

 

Kierunki studiów zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim

Kierunki zarządzanie są na tyle popularne, że nie mogło ich zabraknąć w ofercie niemal wszystkich uczelni wyższych w Katowicach i województwie śląskim. Wśród studiów znajdziesz zarówno te najbardziej popularne, jak na przykład zarządzanie lub zarządzanie zasobami ludzkimi, jak i wyróżniające się unikalnością. Warto tutaj wymienić analitykę biznesową, stworzoną dla aspirujących przedsiębiorców oraz osób myślących o związaniu zawodowej przyszłości z międzynarodowymi korporacjami.

Na uwagę zasługują również interdyscyplinarne, anglojęzyczne kierunki. Dzięki takim propozycjom, jak management and production engineering lub creative management in new media nie tylko zdobędziesz kompetencje zarządcze, ale również podszkolisz swój warsztat używania specjalistycznych zwrotów w najbardziej uniwersalnym języku świata. Lista kierunków zarządzanie na śląskich uczelniach jest na tyle długa, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie.

 

Kierunki studiów zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim

 • Creative management in new media
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Zarządzanie
 • Analityka biznesowa
 • Management
 • Management and production engineering
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji
 • Zarządzanie projektami
 • Marketing i sprzedaż
 • Gospodarka i zarządzanie publiczne

czytaj dalej kierunki studiów w Katowicach i woj. śląskim

 

Gdzie studiować kierunki zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim

Dwanaście śląskich uczelni wyższych zdecydowało się na wprowadzenie do kanonu oferowanych kierunków studia zarządzanie, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom młodych i ambitnych maturzystów oraz zapotrzebowaniu współczesnego rynku pracy. Uczelnie, na których możesz realizować te niezwykle ciekawe kierunki są prywatne i publiczne, dlatego nawet najbardziej wybredni zyskają okazję do wyboru zgodnego z ich oczekiwaniami.

Ogromna różnorodność w obszarze kierunków zarządzanie sprawia, że również charakter uczelni, które je realizują, jest bardzo zróżnicowany. Dla przykładu, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odnajdziesz kierunki, które skupiają się głównie wokół teoretycznych zagadnień zarządczych i kształtowania kompetencji miękkich.

Uczelnie techniczne, jak na przykład Politechnika Śląska w Gliwicach pozwoli na realizowanie przedmiotów opartych o zagadnienia ścisłe. Zapoznaj się z ofertą każdej z niżej wymienionych uczelni, a przekonasz się, jak wyjątkowy charakter posiada każdy z nich.

 

Uczelnie w Katowicach i woj. śląskim, na których możesz studiować kierunki zarządzanie:

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Politechnika Śląska w Gliwicach
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie
 • Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
 • Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej
 • Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
czytaj dalej uczelnie w Katowicach i woj. śląskim

 

 

Jakie studia zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim wybrać, aby mieć dobrą pracę

Dla wielu osób kryterium decyzyjnym w procesie podejmowania kształcenia wyższego są możliwości zawodowe. Każdy, kto choć trochę zagłębił się w wymagania współczesnych pracodawców z pewnością wie, że absolwenci zarządzania i wszelakich jego odmian mogą liczyć na różnorodne oferty pracy nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Czy istnieje przepis na wybór kierunku, który zapewni wysokie dochody, stabilną sytuację zawodową oraz ciągły rozwój intelektu i zainteresowań? Dla każdego odpowiedź może być inna. Nim przystąpisz do planowania swojej przyszłości, zastanów się, jakich efektów kształcenia oczekujesz. Czy zależy ci na edukacji w obszarze docenianym przez wielu pracodawców? Czy może przede wszystkim kierujesz się sercem i możliwością działania w interesującej cię branży?

Niezależnie od udzielonej odpowiedzi powinieneś dokładnie zapoznać się z siatką programową każdego kierunku, aby wybrać ten najlepiej dopasowany do twoich oczekiwań. Różnorodność w obszarze kierunków opartych na kształtowaniu kompetencji zarządczych jest ogromna, podobnie jak długa jest lista zawodów, w jakich można pracować po ich ukończeniu.

Absolwenci z powodzeniem podejmują zatrudnienie w międzynarodowych korporacjach i przedsiębiorstwach, w których kluczowe okazuje się zarządzanie i instruowanie zespołów ludzkich, a najambitniejsi decydują się na założenie i poprowadzenie własnej działalności. To, jak ukształtujesz swoje życie zależy wyłącznie od ciebie, jednak wybierając kierunki zarządzanie w województwie śląskim, wybierasz najwyższą jakość kształcenia, która zaprocentuje wieloma korzyściami.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej to między innymi:

 • Rekruter
 • Pracownik działu HR
 • Menedżer
 • Szkoleniowiec
 • Specjalista do spraw zarządzania kryzysowego
 • Specjalista do spraw reklamy i promocji
 • Analityk procesów biznesowych
 • Marketingowiec
 • Przedsiębiorca
 • Specjalista do spraw sprzedaży
czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Katowicach i woj. śląskim

Sytuacja osób planujących rozpoczęcie lub kontynuowanie edukacji na studiach zarządzanie w Katowicach i województwie śląskim może nie być łatwa – liczba kierunków możliwych do zrealizowania jest ogromna, dlatego wybór jednego dla wielu jest trudny. Dlatego jeżeli chcesz dokonać najlepszego z możliwych wyborów, powinieneś przyłożyć się do całego procesu decyzyjnego. Poniżej garść porad, które mogą ci go ułatwić.

Po pierwsze, odwiedź stronę internetową interesujących cię uczelni, aby zgłębić kluczowe informacje na ich temat. Sprawdź, czy wybrany przez ciebie kierunek można realizować stacjonarnie czy zaocznie oraz upewnij się, że tytuł na dyplomie będącym zwieńczeniem edukacji w pełni ci odpowiada.

Odwiedź wiarygodne strony internetowe, na których znajdziesz opinie aktualnych i byłych studentów na temat specyfiki kształcenia na danej uczelni oraz spodziewanych efektów w postaci możliwości zawodowych. Pamiętaj, aby kierować się zdrowym rozsądkiem i unikać gwałtownych emocji, które mogą być złym doradcą.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię
 

Czy warto iść na studia zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim

Żyjemy w czasach coraz dynamiczniej postępującego rozwoju cywilizacyjnego. Wiąże się to między innymi z faktem, że współcześni pracodawcy oczekują od swoich pracowników posiadania nie tylko wyższego wykształcenia w pragmatycznym obszarze, ale również odpowiednich umiejętności miękkich, pewności siebie i zaradności życiowej, pozwalającej na poradzenie sobie z każdą, nawet najtrudniejszą sytuacją.

Nie od dziś wiadomo, że studia zarządzanie mają w swoim programie zajęcia kształtujące umiejętności zarządcze, związane z technikami autoprezentacyjnymi oraz prawidłową komunikacją międzyludzką. Interdyscyplinarność kierunków zarządzanie pozwala na pozyskiwanie wiedzy i umiejętności z obszaru nauk ekonomicznych, inżynierskich, społecznych oraz prawnych.

Studia wyższe to nie tylko długie godziny spędzone na wykładach i zajęciach warsztatowych, kształtujących kompetencje nieocenione na współczesnej, międzynarodowej arenie zawodowej. To również czas rozwijania pozauczelnianych pasji, poznawania dotychczas nieodkrytych zainteresowań oraz zdobywania nowych znajomych. Nie bez powodu czas edukacji wyższej jest określany przez wielu jako jeden z lepszych w ich życiu.

Studenci doceniają możliwości oferowane przez większość uczelni w województwie śląskim. Dzięki nim mogą oni realizować praktyki w wielu atrakcyjnych miejscach, a osoby osiągające najwyższe wyniki w nauce zdobywają stypendia, które pozwalają na rozwijanie intelektu i unikalnych kompetencji związanych ze studiowanym kierunkiem. Podsumowując: czy warto iść na studia zarządzanie w Katowicach i województwie śląskim? Zdecydowanie tak, jeżeli zależy ci na wysokiej jakości edukacji i pragmatycznych możliwościach ukształtowania ścieżki swojego rozwoju zawodowego.

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach zarządzanie

Kończąc studia zarządzania, praktycznie możecie mieć pewność, że znajdziecie zatrudnienie w zawodzie. Dzisiejsza sytuacja na rynku jest na tyle dobra, że możemy śmiało powiedzieć - opłaca się studiować kierunki menedżerskie, o ile powiążecie je z praktycznymi umiejętnościami. Tylko dobrze przygotowani do pracy absolwenci, mogą liczyć na bezproblemowe zatrudnienie. Warto więc uczestniczyć w różnego rodzaju kołach naukowych, konferencjach, praktykach i stażach, dzięki którym zdobędzie doświadczenie.

Absolwenci studiów zarządzania wyposażeni są w informacje dotyczące finansów, ekonomii, metod ilościowych, jak i informatyki - dla wiedzy tej znajdziecie zastosowanie w każdej działającej gospodarce - w sektorze przedsiębiorstw, jak i finansów publicznych.

Czy to praca w banku, czy innej instytucji finansowej, Wasze umiejętności tworzenia zestawień i wizualizacji danych z pewnością się przydadzą. Kierunki menedżerskie dają Wam również możliwość znalezienia pracy w agencjach marketingowych, PRowych, w domach mediowych. 

Bez koordynacji pracy wszystkich członków zespołu, efekt końcowy może być marny. Dzięki wzmożonej świadomości przedsiębiorców i właścicieli firm, dobrzy menedżerowie nie muszą się martwić o brak przysłowiowego chleba. Podkreślamy - dobrzy, efektywni, logicznie myślący i działający. Takich menedżerów potrzebuje polska gospodarka. Jeśli jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie, to do boju! Skończcie studia zarządzania i rozwijajcie swoją ścieżkę zawodową.

POZOSTAŁE UCZELNIE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA ŚLĄSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wydziale Organizacji i Zarządzania

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, spec. zarządzanie przedsiębiorstwem - audytor biznesowy, analityk rynków przemysłowych i usług, zarządzanie hotelem, zarządzanie projektami i innowacjami, zarządzanie kadrami w administracji publicznej, zarządzanie finansami podmiotów gospodarczych, zintegrowane systemy zarządzania, zarządzanie obiektem hotelarskim, e-biznes i administracja cyfrowa
 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, inżynierskie i magisterskie, spec. zarządzanie jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem w inżynierii produkcji, zarządzanie systemami produkcyjnymi, bezpieczeństwo i ochrona środowiska w przedsiębiorstwie, nowoczesne zarządzanie jakością, systemy informatyczne w technologiach przemysłowych, systemy produkcyjne i logistyczne w przedsiębiorstwie przemysłowym,
 • analityka biznesowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie projektami - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy Katowice lub Zabrze - studia podyplomowe
 • Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem - studia podyplomowe
 • Nowoczesna produkcja i logistyka - studia menedżerskie - studia podyplomowe
 • Organizacja ruchu turystycznego - studia podyplomowe
 • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji - studia podyplomowe
 • Zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym w organizacjach publicznych - studia podyplomowe
 • Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie w Katowicach - studia podyplomowe
 • Zarządzanie placówką oświatową - studia podyplomowe
 • Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie - studia podyplomowe
 • Zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym - studia podyplomowe
 • Zarządzanie w administracji publicznej - studia podyplomowe
 • Zarządzanie w sporcie - studia podyplomowe

dowiedz się więcej>

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH STUDIA ZARZĄDZANIE

W Katowicach studia zarządzania i marketingu prowadzi Uniwersytet Ekonomiczny, oferujący kierunki kształcenia takie jak:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • międzynarodowe stosunki gospodarcze (zarządzanie) - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • international business - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie finansami przedsiębiorstw - studia podyplomowe
 • zarządzanie i marketing w biznesie - studia podyplomowe
 • zarządzanie instytucjami publicznymi - studia podyplomowe
 • zarządzanie jakością i wartością kapitału ludzkiego organizacji - studia podyplomowe
 • zarządzanie nieruchomościami - studia podyplomowe
 • zarządzanie organizacjami pozarządowymi - studia podyplomowe
 • zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej - studia podyplomowe
 • zarządzanie projektem - studia podyplomowe
 • zarządzanie projektami - międzynarodowe studia podyplomowe
 • zarządzanie projektem europejskim - studia podyplomowe
 • zarządzanie ryzykiem w organizacjach świadczących usługi publiczne i społeczne - studia podyplomowe
 • zarządzanie sprzedażą na rynkach krajowych i międzynarodowych - studia podyplomowe
 • zarządzanie w kulturze, sztuce i turystyce - studia podyplomowe
 • zarządzanie w ochronie zdrowia - studia podyplomowe
 • zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem - studia podyplomowe
 • zarządzanie zasobami ludzkimi - aspekty ekonomiczne - studia podyplomowe
 • zarządzanie zrównoważoną mobilnością w miastach - studia podyplomowe
 • public relations - studia podyplomowe
 • public relations - nowoczesna komunikacja w praktyce - studia podyplomowe
 • komunikacja w biznesie - studia podyplomowe
 • kreowanie wizerunku osób i instytucji publicznych - studia podyplomowe
 • marketing i public relations - studia podyplomowe
 • menedżer kultury - studia podyplomowe
 • metody i narzędzia zarządzania projektami - studia podyplomowe

dowiedz się więcej>TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)