Studia zarządzanie Kielce

Studia zarządzanie Kielce

Studia zarządzanie Kielce

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Kielcach

Odkryj kierunki zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia zarządzanie Kielce | woj. świętokrzyskie

Studia z grupy zarządzanie w Kielcach to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KIELCACH - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Zarządzanie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i coaching stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i inżynieria produkcji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie w politykach publicznych stacjonarne, niestacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Kielcach są studia zarządzanie i marketing

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KIELCACH

SORTOWANIE:

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie w Kielcach

Chcesz dostać się na studia zarządzania? Przyłóż się do matury z matematyki - to ona jest tu kluczem. Dlaczego? Bowiem zarządzanie wymaga bardzo dobrego przygotowania do obliczania ryzyka, robienia statystyk postępów, jak i segregowania danych.

Oprócz matury z matematyki przyda Ci się dodatkowy przedmiot humanistyczny lub społeczny - geografia lub historia. To one wzbogacą Twoje portfolio i przekonają komisję rekrutacyjną, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś studiować zarządzanie w Kielcach.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne w Kielcach

Czy studiowanie kierunków związanych z zarządzaniem wymaga szczególnych umiejętności zarządczych? Jeśli takowych nie posiadamy, to możemy być spokojni; podejmując niestacjonarne studia zarządzanie w Kielcach na pewno je nabędziemy. Kandydaci poszukujący interesującej oferty z zakresu zarządzania odnajdą ją w Kielcach zarówno w uczelni publicznej, jak i niepublicznej.

Należy tylko pamiętać o tym, że decydując się na naukę w państwowej uczelni, kształcenie i tak będzie odpłatne. Co jeszcze powinno być istotne dla kandydata na studia niestacjonarne? Studia niestacjonarne dzielą się na wieczorowe i zaoczne. Należy dokładnie przeglądać oferty dydaktyczne, ponieważ studia wieczorowe występują stosunkowo rzadko, a ich dostępność uzależniona jest zarówno od konkretnej szkoły wyższej, wydziału i samego kierunku.

Studia zaoczne występują znacznie częściej, jak również częściej są wybierane. Zaoczny tryb kształcenia polega na uczęszczaniu na zajęcia w weekendy, w soboty i niedziele, choć zdarzają się uczelnie realizujące tę formę nauki również w piątki. Chcąc porównać studia zaoczne do studiów dziennych warto zaznaczyć, iż pod kątem merytorycznym żadne różnice nie występują. W końcu nauka prowadzić ma do osiągnięcia tych samych założeń oraz uzyskania dyplomu. Różnice polegają na realizowaniu programu nauczania, wynikające z częstotliwości odbywania zajęć.

Materiał zdaje się mieć bardziej zwartą postać, przez co nauka opiera się na większej samodzielności studenta. Musi on pewną część programu opanować we własnym zakresie i włożyć nieco więcej wysiłku w przygotowywanie się do kolejnych zajęć i w proces aktualizowania wiedzy. Ale nie jest to trudne zadanie. Wymaga tylko zaangażowania i poważnego podejścia do tematu.

czytaj dalej studia zarządzanie niestacjonarne (zaoczne) w Kielcach

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KIELCACH

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W KIELCACH - PODYPLOMOWE

O
P
Z

Jak wyglądają studia zarządzanie w Kielcach?

Pragniesz zarządzać pracą zespołową? Chcesz organizować ciekawe akcje? Albo dbać o finanse fundacji, stowarzyszeń, bądź zaangażować się w pracę w korporacji? Studia zarządzanie są świetnym wyborem w tej kwestii. Podczas nauki nauczysz się jak skutecznie zarządzać sobą i innymi, do czego możesz wykorzystać wykresy, tabele i liczby, po co nam matematyka, a także nauczysz się korzystać z wielu programów wspierających pracę managerów i dyrektorów.

Opanujesz do perfekcji komunikację w firmie, potrenujesz sposoby relacjonowania zdarzeń, a także dowiesz się jak skutecznie zarządzać informacją. Jeśli podane powyżej informacje Cię satysfakcjonują - wybierz się na studia zarządzania do Kielc. Sprawdź, jakie kierunki masz do wyboru i co tam dokładnie możesz robić.

 

Praca po studiach zarządzanie

Jak pracują absolwenci studiów zarządzania? Przede wszystkim ciężko. Długo. Bez wytchnienia. To praca dla ludzi o mocnych nerwach, choć nazwa stanowiska manager do spraw… brzmi co najmniej delikatnie. Praca z ludźmi, dowodzenie zespołem, przewidywanie zdarzeń to trudne zadania.

Wykonują je wysoko postawieni dyrektorzy i managerowie spółek, firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, jak i właściciele mały e-commerce. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania możesz osiągnąć więcej, zdobyć sporo klientów, lepiej sprzedawać. Absolwenci zarządzania zatrudniani są wszędzie tam, gdzie powstaje grupa, którą ktoś musi poprowadzić do wspólnego celu. Managerowie znajdują oczywiście zatrudnienie w państwowych spółkach, jak i jednostkach administracji samorządowej.  

POZOSTAŁE UCZELNIE W KIELCACH NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO WIEDZIEĆ

 

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

W Kielcach możecie wybrać się na studia zarządzania na Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego na Wydział Humanistyczny, na którym to oferowane są kierunki:

 • zarządzanie informacją i bibliotekoznawstwo - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach: biblioteki w procesie komunikacji, systemy zarządzania informacją
 • e-Administracja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • administracja rządowa i samorządowa
 • finanse i gospodarka
 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • rachunkowość zarządcza w agrobiznesie
 • zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie
 • zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie
 • Administracja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • zarządzanie w administracji publicznej
 • Finanse samorządu terytorialnego
 • Gospodarka komunalna oraz gospodarowanie nieruchomościami

dowiedz się więcej>

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)