NAUCZYCIELSKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

NAUCZYCIELSKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

NAUCZYCIELSKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Studia w Katowicach

nauczycielska z językiem niemieckim

 

Odkryj studia nauczycielska z językiem niemieckim w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Nauczycielska z językiem niemieckim studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Nauczycielska z językiem niemieckim to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, dzięki której posiądziesz szeroką wiedzę teoretyczną, odnoszącą się do szeroko rozumianej działalności nauczycielskiej w obszarze nauczania języków obcych – angielskiego i niemieckiego. Zanim jednak staniesz się wyspecjalizowanym pracownikiem wybranych placówek oświatowych, nauczysz się biegłego posługiwania tymi dwoma językami obcymi.

Poza nauką gramatyki, fonetyki, fonologii i wymowy, poznasz kulturowe wydarzenia, mające szczególny wpływ na ukształtowanie obecnego wyglądu tamtejszej gospodarki, zyskasz wiedzę na temat literatury państw anglo i niemieckojęzycznych, zgłębisz podstawy psychologii rozwojowej i pedagogiki, aby w jak najlepszy sposób zrozumieć tajniki skutecznego przekazywania wiedzy.

Dzięki zdobytym kompetencjom bez trudu podejmiesz pracę w wybranych placówkach oświatowych, jak szkoły, przedszkola, czy świetlice ośrodkowe, pomyślisz o założeniu własnej szkoły językowej lub biura tłumaczeniowego. Sam widzisz, że możliwości zawodowe będą na tyle szerokie, że zdołasz znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia NAUCZYCIELSKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)