PROJEKTOWANIE ROZRYWKI INTERAKTYWNEJ

PROJEKTOWANIE ROZRYWKI INTERAKTYWNEJ

PROJEKTOWANIE ROZRYWKI INTERAKTYWNEJ

Studia w Katowicach

projektowanie rozrywki interaktywnej

 

Odkryj studia projektowanie rozrywki interaktywnej w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

 

Projektowanie rozrywki interaktywnej studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś popularność różnych form rozrywki elektronicznej jest tak duża, że zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych fachowców, potrafiących tworzyć nowoczesne formy interaktywnych multimediów, wciąż rośnie. Projektowanie rozrywki interaktywnej to interdyscyplinarna propozycja, skrojona na miarę potrzeb osób zainteresowanych przedmiotami ścisłymi i szeroko rozumianą informatyzacją.

Należy pamiętać, że program kształcenia na tej propozycji jest szeroko rozbudowany, dlatego przyszli kandydaci powinni wykazywać predyspozycje do nauki programowania, implementowania nowoczesnych rozwiązań do istniejących już programów oraz zainteresowanie różnymi formami rozrywki elektronicznej.

W związku z szerokim zapotrzebowaniem na absolwentów takich dziedzin kształcenia, jak projektowania rozrywki interaktywnej, po ukończeniu edukacji będziesz mógł zatrudnić się w wielu obszarach zawodowych. Znajdziesz pracę w biurach informatycznych, pracowniach programistycznych, firmach zajmujących się produkcją oraz lokalizacją gier komputerowych, redakcjach czasopism dotyczących rozrywki elektronicznej lub środkach masowego przekazu.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROJEKTOWANIE ROZRYWKI INTERAKTYWNEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)