TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM JAPOŃSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM JAPOŃSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM JAPOŃSKIM

Studia w Katowicach

tłumaczeniowa z językiem japońskim

 

Odkryj studiatłumaczeniowa z językiem japońskim w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczeniowa z językiem japońskim studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć istoty biegłego władania kilkoma językami obcymi, przy czym jeden z nich będzie dość niespotykany na arenie polskiej. Tłumaczeniowa z językiem japońskim to propozycja kształcenia, stworzona dla osób zainteresowanych pogłębianiem kompetencji językowych w najbardziej pragmatycznych obszarach. Warto wspomnieć, że idealni kandydaci posiadają szerokie kompetencje komunikacyjne oraz zainteresowanie lingwistyką.

Przyszli absolwenci podczas edukacji na wszystkich zajęciach teoretycznych i praktycznych będą zdobywać przede wszystkim takie kompetencje, które okażą się przydatne w przyszłym życiu zawodowym. Do zbioru cenionych kompetencji będzie się zaliczać między innymi biegłe posługiwanie językiem japońskim i angielskim w mowie i piśmie, wykonywanie specjalistycznych przekładów językowych oraz gramatyka stosowana.

Miejsc zatrudnienia, czekających na absolwentów tłumaczeniowej z językiem japońskim, jest wiele. Oznacza to, że jako absolwent nie będziesz musiał się obawiać o perspektywy zatrudnienia. Będziesz mógł pracować w biurach tłumaczeniowych, międzynarodowych korporacjach i przedsiębiorstwach różnego szczebla, instytucjach publicznych oraz firmach sektora prywatnego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM JAPOŃSKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)