TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Studia w Katowicach

tłumaczeniowa z językiem niemieckim

 

Odkryj studia tłumaczeniowa z językiem niemieckim w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczeniowa z językiem niemieckim studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarówno język angielski, jak i niemiecki uchodzą za najbardziej użyteczne w perspektywie możliwości znalezienia dobrego zatrudnienia na arenie międzynarodowej. Chcąc pogłębiać posiadane umiejętności władania angielskim z jednoczesnym zdobywaniem kompetencji w obszarze praktycznego używania języka niemieckiego, warto rozważyć aplikację na propozycję, jaką jest tłumaczeniowa z językiem niemieckim.

Jeśli wybierzesz kształcenie właśnie w tym obszarze, zmierzysz się z takimi zagadnieniami, jak między innymi: przekłady tekstów literackich i użytkowych, przekład ustny i pisemny, komunikacja językowa, czy kultura i literatura niemieckojęzycznych i anglojęzycznych obszarów językowych. Ponadto zyskasz podstawową wiedzę z obszaru ekonomii i historii sztuki, co uczyni cię wszechstronnym pracownikiem dzisiejszego rynku pracy.

Perspektywy zawodowe, czekające na absolwentów tłumaczeniowej z językiem niemieckim, są na tyle szerokie, że nie powinni oni narzekać na wąskie spektrum możliwości. Jako abiturient zatrudnisz się w międzynarodowych biurach tłumaczeniowych, podejmiesz pracę w wybranych ośrodkach oświatowych lub pomyślisz o poprowadzeniu własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)