KOMUNIKACJA MIĘDZYNARODOWA I INTERKULTUROWA

KOMUNIKACJA MIĘDZYNARODOWA I INTERKULTUROWA

KOMUNIKACJA MIĘDZYNARODOWA I INTERKULTUROWA

Studia w Szczecinie

komunikacja międzynarodowa i interkulturowa

Odkryj komunikacja międzykulturowa i interkulturowa w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Komunikacja międzynarodowa i interkulturowa studiaSzczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści może nieść rozwijanie sieci komunikacyjnej na obszar całego świata zarówno dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i początkujących pracowników dowolnego sektora zawodowego? Jeżeli tak, to zapewne wiesz nieco o intensyfikacji rozwoju osobistego i lepszych perspektywach na przyszłość.

Komunikacja międzykulturowa i interkulturowa to propozycja kształcenia, dzięki której zdobędziesz kompetencje potrzebne do nawiązywania relacji zawodowych i prywatnych z mieszkańcami różnych rejonów. Przyszli kandydaci na tę propozycję powinni wiedzieć, że poza systematycznym kształceniem praktycznych umiejętności językowych, przede wszystkim z zakresu języka angielskiego, dowiedzą się oni o historii i różnorodności kulturowej na świecie.

Jako abiturient z powodzeniem pomyślisz o rozpoczęciu zatrudnienia w obszarze mass-mediów i komunikacji publicznej, korporacjach, których działanie opiera się na kontaktach międzynarodowych, wydawnictwach książkowych i prasowych lub wybranych jednostkach administracji rządowej i samorządowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia KOMUNIKACJA MIĘDZYNARODOWA I INTERKULTUROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Jednostka prowadząca

Filologia angielska stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)