Studia podyplomowe na WSPA w Lublinie

Studia podyplomowe na WSPA w Lublinie

Studia Lublin - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Studia Lublin - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Studia podyplomowe na WSPA w Lublinie

Behawiorystyka zwierząt, zarządzanie i marketing w rolnictwie, żywność funkcjonalna i ekologiczna – oto propozycje kształcenia na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Studia mają wygodną formułę online, która sprawdzi się nie tylko w czasach pandemii.

Behawiorystyka zwierząt to innowacyjna propozycja kształcenia, która odzwierciedla aktualne zapotrzebowanie na specjalistów. Dziś bowiem coraz większą wagę przywiązujemy nie tylko do zdrowia fizycznego naszych pupili. Chcemy także, by kondycja psychiczna naszych pupili również była jak najlepsza. A nie każdy dysponuje przecież umiejętnościami pozwalającymi w pełni świadomie zaopiekować się chociażby zwierzęciem po przejściach. Wtedy też pomóc może specjalista taki jak behawiorysta zwierząt!

Rolnictwo to z kolei jeden z tych obszarów, który także wymaga dobrego i mądrego zarządzania. Studenci w trakcie wszystkich semestrów kształcenia zdobędą najważniejszą wiedzę na temat tego, jak otrzymać dofinansowania z programów UE czy też jak zakupić ziemię lub przekwalifikować własne gospodarstwo.

Żywność funkcjonalna i ekologiczna to z kolei propozycja studiów podyplomowych stworzonych z myślą o pasjonatach zdrowego i racjonalnego odżywiania, którzy chcieliby przekuć swoje zainteresowania w praktyczne wykształcenie.

Forma zdalna na studiach podyplomowych wymagać będzie wyłącznie dostępu do Internetu. Dzięki niemy studenci będą mogli poszerzać swoje zawodowe kwalifikacje z niemal każdego miejsca na świecie. WSPA to uczelnia, która nie boi się jednak wyzwań z kształceniem online – posiada ona bowiem już od 6 lat platformę zdalnego nauczania.

 

Na WSPA trwa teraz rekrutacja na semestr letni studiów I i II stopnia. Zgłoszenia: www.wspa.pl.

 

Do końca lutego obowiązuje także promocja „Na opłatę wpisową”. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji WSPA.

 

Komentarze (0)