Atrakcyjne propozycje kształcenia na WSPA w Lublinie

Atrakcyjne propozycje kształcenia na WSPA w Lublinie

Studia Lublin - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Studia Lublin - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Atrakcyjne propozycje kształcenia na WSPA w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przygotowała nowe propozycje kształcenia dla swoich studentów. Przyszli socjologowie mają do wyboru nową specjalność – kryminologię.

Co więcej – WSPA to jedyna z uczelni w Lublinie, która umożliwia kształcenie na kierunku takim jak projektowanie wnętrz. Wciąż także dużą popularnością cieszy się kierunek taki jak informatyka. Co trzeba wiedzieć o tych propozycjach?

Studenci socjologii, którzy wybiorą specjalność kryminologia, będą mogli poszerzać swoje kwalifikacje zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To specjalność stworzona z myślą o osobach o interdyscyplinarnych zainteresowaniach oscylujących nie tylko wokół nauk społecznych, lecz także wokół prawa czy też psychologii. Studenci uczęszczać będą na przedmioty poświęcone wiktymologii czy profilowaniu sprawcy. Po zakończeniu kształcenia absolwenci specjalności takiej jak kryminologia mogą rozpocząć pracę w administracji publicznej oraz różnorodnych służbach mundurowych.

Projektowanie wnętrz jest znowu kierunkiem stworzonym z myślą o osobach uzdolnionych plastycznie, które mają wysoce rozwinięty zmysł estetyczny. Te 3,5-letnie studia inżynierskie pozwolą zdobyć interdyscyplinarne wykształcenie z pogranicza budownictwa, wzornictwa i projektowania komputerowego. Taki wszechstronny rozwój kompetencji może przyczynić się także do atrakcyjnego zatrudnienia w firmach architektonicznych czy biurach projektowych.

WSPA stwarza także możliwość kształcenia przyszłym informatykom – zapotrzebowanie na pracowników w sektorze IT wciąż bowiem nie gaśnie. Uczelnia wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom swoich studentów i nieustannie aktualizuje swoje propozycje dydaktyczne, tak by kwalifikacje otrzymane w trakcie studiów pozwoliły na szybki zawodowy rozwój.

WSPA w Lublinie prowadzi rekrutację a studia I i II stopnia w semestrze letnim. Zgłoszenia: www.wspa.pl.

Dział Rekrutacji WSPA: tel. 81 452 94 73, rekrutacja@wspa.pl

 

Komentarze (0)