Wygraj konkurs i studiuj na VIAMODA w Warszawie

Wygraj konkurs i studiuj na VIAMODA w Warszawie

Studia Warszawa - VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Wygraj konkurs i studiuj na VIAMODA w Warszawie

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie organizuje konkurs, który pozwala zdobyć stypendium na cały 3,5 roczny cykl kształcenia na studiach licencjackich. To niezwykła szansa, by znaleźć się na listach osób przyjętych tej uczelni artystycznej i cieszyć się kształceniem bez opłat!

Patronat nad tegoroczną edycją konkursu objęła firma LPP SA. Samo hasło konkursu to z kolei „Post-pandemiczna moda przyszłości”. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?

Konkurs składa się z czterech etapów. Pierwszy z nich trwa do 26.02.2021 – maturzyści muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa rysunki sylwetki ubioru, które inspirowane będą hasłem konkursu.

Po zakończeniu I etapów zostanie wyłowionych dwudziestu uczestników, którzy 17 marca 2021 wezmą udział w seminarium przybliżającym ogólne zasady projektowania ubioru. Dalsza część konkursu związana będzie z zaprojektowaniem docelowej sylwetki w formie rysunku żurnalowego. Po tym zadaniu jury wyłowi dwunastu półfinalistów, którzy będą mogli skorzystać także ze wsparcia laboratorium technologicznego z tkanin.

Zrealizowane projekty zostaną zaprezentowane podczas sesji zdjęciowej 20 czerwca 2021 r. Jury, w skład którego wejdą wykładowcy VIAMODA oraz przedstawiciele firmy LPP, wyłoni zwycięzcę konkursu 30 czerwca 2021.

Konkurs to idealna okazja, by poznać świat projektowania ubioru oraz zdobyć szansę bezpłatnego kształcenia na jednej z prestiżowych uczelni artystycznych!

Szczegóły oraz regulamin: https://www.viamoda.edu.pl/viamoda-trend-up/fashion-future_s_375.html

 

viamoda studia warszawa

 

Komentarze (0)