Nowości na Vistuli

Nowości na Vistuli

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Nowości na Vistuli

Uczelnie Vistula prowadzą rekrutację na semestr zimowy w roku akademickim 2021/22. W ofercie czekają nowe kierunki studiów oraz innowacyjne specjalności stworzone z myślą o kandydatach na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie czy podyplomowe.

Przyszli studenci będą mogli wybierać spośród programów dostosowanych do trybu stacjonarnego i niestacjonarnego. Na żaków, ceniących sobie elastyczność, czekają również studia online!

 

Co pojawiło się wśród nowości uczelni Vistula?

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa przygotowała nowy kierunek taki jak turystyka i hotelarstwo, który zakłada kompleksowe przygotowanie do pracy nowego pokolenia liderów oraz menadżerów o wysokich kwalifikacjach.

Obojętnie nie można przejść również obok specjalności oferowanych przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

 • Studenci zarządzania będą mogli wybrać: zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie lub zarządzanie marketingiem i sprzedażą w firmach południowokoreańskich.

 • Przyszli ekonomiści poszerzą horyzonty po wybraniu nowych specjalności takich jak: zielona gospodarka/green economy, ekonomika transportu i logistyki czy biznes e-commerce.

 • Kierunek taki jak informatyka również został wzbogacony nowościami! Inżynieria tworzenia gier komputerowych, sztuczna inteligencja i jej zastosowania w inżynierii oraz analiza i inżynieria danych to innowacyjne specjalności, odzwierciedlające zapotrzebowanie aktualnego rynku pracy.

 • Kandydaci, którzy wybiorą kształcenie na finansach i rachunkowości mają możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals. Dzięki temu mogą szybciej rozpocząć proces zdobycia kwalifikacji zawodowej ACCA i stać się członkiem tej międzynarodowej organizacji certyfikującej specjalistów z zakresu rachunkowości oraz finansów. Dotyczy to studiów I i II stopnia.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula nieustannie doskonali program kształcenia towarzyszący studiowaniu Filologii angielskiej. Przyszli filologowie opanują bowiem jeszcze jeden język (przykładowo: hiszpański lub nawet chiński) co najmniej na poziomie B2.

Akademia im A. Gieysztora w Pułtusku, filia AFiB Vistula też rozszerza swoją ofertę o nową specjalność – cyberbezpieczeństwo – na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

 

Dlaczego warto kształcić się na uczelniach Vistula? Na studentów czeka:

 • szansa na rozwój kreatywności i umiejętności związanych z przedsiębiorczością;
 • program Erasmus+;
 • doświadczenie przywiezione z wystawy EXPO w Dubaju;
 • kształcenie za granicą na fińskich i szwajcarskich uczelniach;
 • zdobycie doświadczenia dzięki współpracy uczelni z Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce;
 • poszerzanie kwalifikacji na kierunkach z certyfikatami i akredytacjami – ACCA, THE ICE, PMI GAC;
 • wsparcie działu Karier i Praktyk;
 • udział w Targach Pracy;
 • innowacyjny portal e-kariera pozwalający zaplanować szczegółową ścieżkę zawodowego rozwoju.

 

Kandydaci mają szansę skorzystać z oferty First Minute. Wystarczy, że do 5 lipca bieżącego roku zapiszą się i zapłacą za studia, a otrzymają zniżkę w wysokości 2000 zł na pierwszy rok kształcenia! Świadectwo maturalne lub dyplom ukończenia studiów licencjackich można dostarczyć do 30 lipca br.

dowiedz się więcej

 

Komentarze (0)