Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na studia

Studia Kraków - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Studia Kraków - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ma w swojej ofercie aż 31 kierunków (studia I stopnia), które prowadzone są w języku polskim lub angielskim. Jakie nowości można wyróżnić wśród tych propozycji kształcenia?

  • Zarządzanie projektami – kierunek stworzony z myślą o przyszłych menedżerach projektów, członkach zespołów projektowych czy konsultantach.

  • Przedsiębiorczość i innowacje w gospodarce – kierunek, dzięki któremu można zdobyć wiedzę z zakresu funkcjonowania mechanizmów gospodarczych w skali makro- i mikroekonomicznej.

  • Global business servises – kierunek prowadzony wspólnie z firmami działającymi w sektorze usług dla biznesu. Jego studenci będą przygotowani do pracy w międzynarodowym środowisku z wykorzystywaniem technologii informatycznej.

Rejestracja na studia w IRK rozpocznie się 21 czerwca br. Limit przyjęć dla pierwszego stopnia studiów stacjonarnych to 2213 osób. Dla cudzoziemców zostało z kolei otwartych 193 miejsc, co pozwala łącznie na kształcenie 2406 nowych studentów.

Zmianie uległy jednak zasady rekrutacyjne – pod uwagę będą brane wyniki z trzech przedmiotów.

Szczegółowe informacje o rekrutacji: https://studiuj.uek.krakow.pl/

 

Komentarze (1)

Pigułka odpowiedz

Warto wybrać: Przedsiębiorczość i innowacje w gospodarce. więcej informacji na kierunekpig.uek.krakow.pl lub: https://www.facebook.com/PiGUEK