Studiuj Chemię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia!

Studiuj Chemię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia!

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Studiuj Chemię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia!

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otwiera nowy kierunek kształcenia na studiach inżynierskich. Chemia ogólna, bo o niej mowa, to propozycja dla tych, którzy pragną pozyskać specjalistyczne umiejętności oraz kompetencje inżynierskie poszukiwane przez pracodawców.

Z chemią mamy do czynienia każdego dnia. Żywność, ubrania, kosmetyki, lekarstwa, środki czystości – to elementy naszej codzienności, a zatem nieustannie stykamy się z dziedziną, którą teraz można poznać bliżej, a z pozyskanym wykształceniem rozpocząć interesującą karierę zawodową. Chemia to kierunek studiów, który zawsze będzie przyszłościowy i perspektywiczny. To kierunek oferujący wiedzę i umiejętności, które zawsze będą potrzebne i na które zainteresowanie rynku nigdy nie spadnie. Dlatego osobom, które mają wątpliwości i zadają pytanie: „czy warto?” można udzielić tylko jednej odpowiedzi. Warto studiować chemię!

Studia inżynierskie na kierunku Chemia ogólna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to nowość w katalogu dydaktycznym uczelni. Studia posiadają charakter praktyczny, a ich najistotniejszym celem jest wykształcenie wysoko cenionych specjalistów, którzy z solidnym bagażem wiedzy będą mogli odnaleźć się wszędzie tam, gdzie mowa jest o współczesnej chemii i jej zastosowaniach.

Dzięki kształceniu na kierunku Chemia ogólna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia można pozyskać kompleksową wiedzę z obszaru głównych działów chemii, niezbędną do wykonywania eksperymentów i analiz chemicznych, a także liczne umiejętności praktyczne oraz kompetencje społeczne pozwalające na podjęcie działań w zakresie zarządzania procesami i realizację zadań inżynierskich w przemyśle chemicznym. Ponadto, studenci tego kierunku mogą pozyskać umiejętności w zakresie projektowania produktów chemicznych, analityki chemicznej, optymalizacji procesowej, planowania i realizowania procesu produkcji produktów chemicznych z uwzględnieniem takich aspektów jak: jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska.

Co jeszcze przemawia za podjęciem kształcenia? Dzięki wiedzy chemicznej można nie tylko znaleźć interesującą pracę, ale również poznać i zrozumieć niemal każdy aspekt naszego życia. Co znajduje się w produktach żywnościowych, które spożywamy? Które chemikalia są niebezpieczne i należy obchodzić się z nimi ostrożnie? Z czego stworzone są przedmioty, których używamy w domu? Z pozyskanym na studiach wykształceniem nic nie będzie miało przed nami tajemnic.

A w jaki sposób zapisać się na studia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie? To proste. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową uczelni.

 

więcej

 

Komentarze (0)