Studenci Uczelni Vistula jadą na EXPO!

Studenci Uczelni Vistula jadą na EXPO!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studenci Uczelni Vistula jadą na EXPO!

Już po raz drugi studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jadą na światową wystawę EXPO. W ramach płatnego stażu będą obsługiwać Polski Pawilon.

EXPO to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia na świecie, łączące wątki gospodarcze, promocyjne, kulturalne i turystyczne, których skalę porównać można do igrzysk olimpijskich czy piłkarskich mistrzostw świata. To wielobarwna prezentacja dorobku niemal wszystkich krajów, przyciągająca niezliczone ilości zainteresowanych dzięki czemu światowe wystawy na pół roku stają się stolicą świata. Swój udział w ich organizacji mają studenci Vistuli.

Pierwszy raz studenci Uczelni Vistula zawitali na Expo, gdy organizowane było w Astanie. Teraz wybierają się do Dubaju, aby w ramach trzymiesięcznego płatnego stażu zaangażować się w obsługę Polskiego Pawilonu. Udział w największej wystawie na świecie to nie tylko fascynująca przygoda, lecz również wyzwania i okazja do nawiązywania relacji i zdobywania nowych umiejętności.

To przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju szansa na zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku. Studenci zyskają dodatkową praktyczną wiedzę, zetkną się z odmiennymi kulturami, poznają wielu nowych ludzi i poszerzą horyzonty. To zaprocentuje na przyszłej drodze zawodowej –umocni pozycję na rynku, wzmocni pewność siebie, otworzy drogę do udziału w dużych, międzynarodowych projektach.

Udział studentów Uczelni Vistula w największej światowej wystawie wpisuje się w misję i działalność uczelni, bowiem nacisk kładziony jest na przygotowanie absolwentów na potrzeby rynku pracy, a najlepsze przygotowanie uzyskać można dzięki praktyce i zbieraniu doświadczenia.

Organizatorem staży dla studentów jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH), a ich finansowanie pochodzi ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach POWER, Działanie 3.5 ,,Kompleksowe programy szkół wyższych”.

 

Komentarze (0)