Kolejny dzień otwarty w Akademii Morskiej!

Kolejny dzień otwarty w Akademii Morskiej!

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Kolejny dzień otwarty w Akademii Morskiej!

W czwartek, 17 czerwca, odbędzie się kolejny dzień otwarty w Akademii Morskiej w Szczecinie. Tym razem, na spotkanie zaprasza Wydział Informatyki i Telekomunikacji.

Akademia Morska w Szczecinie organizuje kolejne spotkanie z serii czwartkowych dni otwartych. Wydarzenia opatrzone hasłem #nieonlajn umożliwiają kandydatom bliskie poznanie uczelni, poszczególnych wydziałów, jak również wykładowców, kierunków i warunków kształcenia.

W najbliższy czwartek, na Wałach Chrobrego, czyli przed siedzibą uczelni uczestnicy dnia otwartego będą mogli spędzić czas między innymi ze sztuczną inteligencją, najnowszą technologią, wykładowcami, jak również paniami z dziekanatu! Wszystko, w atmosferze wiosennego pikniku- z kawą, lemoniadą i strefą relaksu.

Każdy zainteresowany będzie mógł poznać bliżej warunki nauki, zasady rekrutacji, jak również odbyć wycieczkę po laboratorium systemów multimedialnych, laboratorium sieci bezpieczeństwa, laboratorium sztucznej inteligencji i widzenia maszynowego, laboratorium radioelektroniki oraz laboratorium łączności morskiej.

Początek otwartego czwartku na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji o godzinie 10:00. Więcej szczegółów na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie.

 

Komentarze (0)