Dni Otwarte w Uczelniach Vistula

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula

W dniach 23- 28 sierpnia odbędą się Dni Otwarte w Uczelniach Vistula. Wydarzenia dla kandydatów zostaną przeprowadzone w trybie online.

Od poniedziałku kandydaci na studia będą mogli odkrywać wszystko to, co związane jest z nauką w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podczas Dni Otwartych każdy zainteresowany otrzyma możliwość poznania nie tylko bogatej oferty edukacyjnej, ale również warunków rekrutacji, unikatowych programów mentoringu, programów stypendialnych, czy też możliwości indywidualnego rozwoju i projektowania przyszłej kariery zawodowej.

Uczelnie Vistula od lat należą do ścisłej czołówki kształcenia wyższego. To, co je wyróżnia to przede wszystkim międzynarodowa atmosfera, innowacyjne programy nauczania, dostosowane to potrzeb współczesnego rynku pracy, kadra wybitnych wykładowców oraz współpraca z biznesem.

Podczas Dni Otwartych kandydaci dowiedzą się między innymi tego na czym polega praktyczny wymiar kształcenia, w jaki sposób uzyskać prestiżowe certyfikaty, otwierające drogę do dobrej pracy i wysokich zarobków oraz w jaki sposób przystąpić do popularnego programu Erasmus+.

Oprócz tego, zostanie przedstawiona nowa oferta dydaktyczna, wzbogacona o unikalne specjalności, wśród których wymienić można te związane z zieloną gospodarką, cyberbezpieczeństwem, sztuczną inteligencją, biznesem e- commerce, czy inżynierią tworzenia gier komputerowych, a także oferta studiów w trybie online, prowadzonych przy użyciu własnej platformy e- learningowej i gotowych materiałów multimedialnych.

Ponadto, uczestnicy Dni Otwartych otrzymają możliwość skorzystania ze specjalnej promocji – 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula potrwają do 28 sierpnia. Więcej szczegółów na stronie internetowej vistula.edu.pl

 

Komentarze (0)