Studia online w Uczelni Vistula. Zaloguj się do wiedzy!

Studia online w Uczelni Vistula. Zaloguj się do wiedzy!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia online w Uczelni Vistula. Zaloguj się do wiedzy!

W dniach 22- 23 września odbędzie się międzynarodowa konferencja E- learning Fusion. Partnerem wydarzenia jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula, lider e- learningu akademickiego.

Studia online to owoc naszych czasów. To efekt postępu technologicznego oraz stałej potrzeby zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Dzisiejszy świat stawia przed nami liczne wymagania, a jednym z nich jest nieustanny rozwój. Na szczęście rozwój ten jest dzisiaj ułatwiony, bowiem wspomagany za pomocą laptopów, smartfonów, czy tabletów, z których korzystać można w dowolnym miejscu. Zbierając wszystkie elementy w całość dochodzimy do zagadnienia e- learningu, z którego coraz chętniej korzystają studenci oraz pracownicy organizacji różnych branż.

 

E- learning Fusion

E- learning Fusion to jedyna w Polsce i największa w regionie Europy Środkowo- Wschodniej konferencja o tematyce digital learning oraz cyfrowej transformacji uczenia się. Tegoroczna, piąta edycja, poświęcona będzie najnowszym trendom, narzędziom oraz nowemu podejściu do cyfrowego kształcenia.

Obecność w wydarzeniu Uczelni Vistula nie jest przypadkowa, bowiem od wielu lat należy do czołówki e- learningu akademickiego i może pochwalić się bogatą ofertą studiów realizowanych w formie online. Jedną z sesji konferencji, która w jednym miejscu zgromadzi specjalistów odpowiedzialnych za rozwój i szkolenia, menedżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację uczenia się w organizacji oraz projektantów rozwiązań e- learningowych, poprowadzi Marta Kozak- Gołębiowska, dyrektor Działu Edukacji Cyfrowej Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 

Studia online? Vistula płynie z prądem!

Studia online w Uczelni Vistula to przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo oraz elastyczność. Kształcenie prowadzone jest systemem „pół na pół”, a zatem 50 procent zajęć odbywa się online i 50 procent zajęć odbywa się w siedzibie uczelni. Kształcenie przez Internet to rozwiązanie dla osób, które pragną pozyskać wysokiej jakości wykształcenie, ale z pewnych powodów nie mają możliwości podjęcia kształcenia w formie tradycyjnej. Vistula wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy pracują, opiekują się dziećmi, czy też mieszkają za granicą albo daleko od ośrodka akademickiego.

Co warto podkreślić, studia online to równoprawna forma kształcenia, która realizuje programy identyczne do studiów tradycyjnych i kończą się uzyskaniem identycznego dyplomu. Cechą charakterystyczną tego trybu nauki jest brak tygodniowego planu zajęć, a student sam decyduje o tym, kiedy wysłucha wykładu, czy przeczyta nadesłane materiały. Ustalony czas mają jedynie zjazdy w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji.

 

Kierunki studiów online w Uczelni Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oferuje studia online w zakresie najpopularniejszych dyscyplin. W katalogu dydaktycznym znajdują się takie kierunki jak: Zarządzanie (realizowane na studiach pierwszego i drugiego stopnia), Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA (realizowane na studiach pierwszego i drugiego stopnia), Ekonomia (realizowana na studiach pierwszego stopnia), Stosunki międzynarodowe (realizowane na studiach pierwszego i drugiego stopnia). Czym charakteryzują się poszczególne kierunki?

 

Zarządzanie – to kierunek dla osób przedsiębiorczych, pragnących pozyskać wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania marketingiem i sprzedażą, zarządzania projektami, ludźmi czy organizacją.

 

Finanse i rachunkowość – kierunek umożliwiający pozyskanie obszernej wiedzy dotyczącej finansów, rachunkowości, podatków, bankowości, ubezpieczeń i rynków finansowych.

 

Ekonomia – kierunek skierowany do osób, które planują rozwijać się zawodowo w trzech obszarach: biznesu, sektora publicznego i nauki. Studenci pozyskują wiedzę w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi, jak również zaznajamiają się z zasadami działania rynku.

 

Stosunki międzynarodowe – interdyscyplinarny kierunek, pozwalający zrozumieć zmiany zachodzące w przestrzeni międzynarodowej oraz ich wpływ na funkcjonowanie państwa i życia obywateli. Kształcenie obejmuje zagadnienia związane między innymi z politologią, bezpieczeństwem narodowym, czy prawem, jak również nastawione jest na rozwój tzw. kompetencji miękkich.

Więcej szczegółów na temat studiów online w Uczelni Vistula na stronie internetowej vistula.edu.pl

 

Komentarze (0)