WSB. Powtórka do matury z popularną youtuberką

WSB. Powtórka do matury z popularną youtuberką

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

27.01.2022

WSB. Powtórka do matury z popularną youtuberką

W sobotę, 22 stycznia, Wyższe Szkoły Bankowe organizują powtórkę do matury z języka polskiego. Wydarzenie odbędzie się w trybie online, a poprowadzi je Iza Kasperek z popularnego kanału YouTube.

Uczestnicy przedmaturalnej powtórki będą mieli okazję nie tylko do odświeżenia podstawowych pojęć i definicji, ale również zdobycia wielu cennych informacji na temat obowiązujących lektur i zawartych w nich motywów. Ponadto, dowiedzą się jak poradzić sobie z maturalnymi wyzwaniami, czym kierować się przy pisaniu rozprawki, a także jaką taktykę przyjąć przy nauce do najważniejszych egzaminów.

Podczas internetowego spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące między innymi czytania ze zrozumieniem, szukania w tekście potrzebnych informacji, a także w jaki sposób wybrać najlepszy dla siebie temat pracy.

Przedmaturalna powtórka w Wyższych Szkołach Bankowych rozpocznie się o godzinie 10:00 i poprowadzi ją Iza Kasperek- nauczyciel języka polskiego, trener warsztatów dziennikarskich, egzaminator wojewódzki, a także autorka kanału YouTube “Wiedza z Wami”, obserwowanego przez niemal 200 tysięcy internautów. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział należy zapisać się wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej: wsb.pl

Szczegółowy program wydarzenia na stronie internetowej Wyższej Szkóy Bankowej.

 

 

 

 

Komentarze (0)