Jak nowocześnie zarządzać szkołą? Konferencja w WSAiB

Jak nowocześnie zarządzać szkołą? Konferencja w WSAiB

Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

27.01.2022

Jak nowocześnie zarządzać szkołą? Konferencja w WSAiB

W czwartek, 10 lutego, odbędzie się konferencja „Nowoczesne zarządzanie szkołą”. Na wydarzenie skierowane do kadr zarządzających szkołami średnimi zaprasza Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni.

„Nowoczesne zarządzanie szkołą” to temat przewodni odbywającej się już po raz piętnasty konferencji dla dyrektorów szkół średnich. Program tegorocznej edycji skupiony będzie wokół problemów, z jakimi borykają się nie tylko dyrektorzy szkół, ale i inni pracownicy oświaty, mający codzienny kontakt z młodzieżą. Podczas wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia wypalenia zawodowego wśród nauczycieli, zagrożeń w cyberprzestrzeni, czy nauczania zrównoważonego rozwoju.

Ponadto, uczestnicy spotkania dyskutować będą o narastającym zjawisku NEET (ang. not in employment, education or training), polegającym na niewykazywaniu przez młodych ludzi aktywności w temacie nauki, szkoleń oraz przygotowania do zawodu.

Konferencja odbędzie się w trybie online, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, a wykłady i warsztaty poprowadzą wykładowcy Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu oraz przedstawiciele Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, wymaga jednak wcześniejszych zapisów.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: wsaib.pl/konferencja-dla-dyrektorow

 

 

Komentarze (0)