Akademia Finansów i Biznesu Vistula z międzynarodową akredytacją

Akademia Finansów i Biznesu Vistula z międzynarodową akredytacją

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

27.01.2022

Akademia Finansów i Biznesu Vistula z międzynarodową akredytacją

Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB Vistula otrzymał międzynarodową akredytację CEEMAN IQA. To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych akredytacji przyznawanych uczelniom kształcącym w obszarze zarządzania.

CEEMAN, czyli Central and East European Management Development Association to założone w 1993 roku międzynarodowe stowarzyszenie na rzecz rozwoju zarządzania oraz rozwoju nauki w jego zakresie. O akredytację mogą ubiegać się szkoły biznesu oraz uczelnie, które kształcą w obszarze tej dyscypliny.

Szczegółowej ocenie w ramach procesu akredytacji podlega między innymi misja i strategia rozwoju, dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb rynku, innowacyjność kształcenia, relacje ze środowiskiem biznesu, czy internacjonalizacja oraz zaangażowanie w odpowiedzialne praktyki. Otrzymując akredytację CEEMAN IQA Akademia Finansów i Biznesu Vistula dołączyła do wąskiego grona polskich uczelni posiadających ten edukacyjny znak jakości.

Otrzymanie wyróżnienia stanowi nie tylko potwierdzenie dalekosiężnej wizji rozwoju uczelni oraz realizowania misji kształcenia profesjonalnych, pewnych siebie i etycznych liderów, zdolnych do skutecznego konkurowania na międzynarodowym rynku. To także sygnał wysyłany w kierunku studentów i kandydatów, bowiem dyplom ukończenia uczelni nabiera jeszcze większej wartości, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Oznacza to również, że absolwenci Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych zyskują większe szanse na zatrudnienie w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula prowadzi studia na kierunkach: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Stosunki międzynarodowe.

dowiedz się więcej: www.vistula.edu.pl

 

Komentarze (0)