Matura? Z Uczelniami Vistula to proste!

Matura? Z Uczelniami Vistula to proste!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

23.02.2022

Matura? Z Uczelniami Vistula to proste!

W niedzielę, 20 lutego, rozpocznie się Matura 2022 z Uczelniami Vistula – edukacyjny projekt skierowany do tegorocznych maturzystów i kandydatów na studia. Patronem medialnym programu jest portal otouczelnie.pl

Matura 2022 z Uczelniami Vistula to cykl bezpłatnych webinarów poświęconych zarówno przygotowaniu do egzaminów maturalnych z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie podstawowym, jak również dopasowaniu odpowiednich studiów do zainteresowań i umiejętności oraz zagadnieniom związanym ze stresem i zarządzaniem czasem przed maturą. Ponadto, uczestnicy spotkań będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni.

Każde spotkanie będzie prowadzone przez specjalistów, którzy nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania, ale również podpowiedzą jak uniknąć typowych maturalnych błędów. Zajęcia z matematyki poprowadzą eksperci z platformy edukacyjnej eTrapez.pl, powtórką z języka polskiego zajmie się Paulina Mikuła- polonistka i popularyzatorka wiedzy o języku polskim, znana z kanału YouTube „Mówiąc inaczej”, natomiast przez zagadnienia dotyczące języka angielskiego przeprowadzi Dorota Jabłońska, egzaminatorka z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

W ramach projektu odbędą się także spotkania z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. W ich trakcie będzie można poznać techniki efektywnej nauki, sposoby na wypracowanie systematyczności, a także metody odpowiedniego przygotowania się do maturalnego maratonu.

Udział w projekcie Matura 2022 z Uczelniami Vistula jest bezpłatny. Każdy zainteresowany może dokonać rejestracji na stronie internetowej. Ponadto, po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają e- mail z podsumowaniem i pomocniczą dokumentacją. Pierwsze zajęcia – poświęcone matematyce – odbędą się 20 lutego i rozpoczną się o godzinie 18:00.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/matura

Komentarze (0)