Akademik Student Depot w Krakowie – jeden z największych domów studenckich w Europie – już zaprasza

Akademik Student Depot w Krakowie – jeden z największych domów studenckich w Europie – już zaprasza

Akademik Student Depot w Krakowie – jeden z największych domów studenckich w Europie – już zaprasza

11.03.2022

Akademik Student Depot w Krakowie – jeden z największych domów studenckich w Europie – już zaprasza

Student Depot, największa sieć prywatnych akademików w Polsce, planuje na jesieni otwarcie swojego 7. domu studenckiego, który będzie zlokalizowany w centrum Krakowa.

Studenci już mogą rezerwować miejsca na nowy rok akademicki 2022/2023 w jednym z największych i najbardziej komfortowych domów studenckich w Europie. Na nowych mieszkańców czeka 795 miejsc zakwaterowania w wygodnych i w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem m.in. do wspólnych stref coworkingowych, multimedialnych i siłowni.

Wygoda, indywidualne podejście, możliwość doświadczania studenckiego życia oraz bezpieczeństwo – świeżo oddany akademik Student Depot w Krakowie czeka na nowych mieszkańców. Największy dom studencki w mieście oferuje komfortowe i w pełni wyposażone jedno- lub dwuosobowe mieszkania z prywatną łazienką i aneksem kuchennym, charakteryzujące się przemyślanymi układami pomieszczeń i modnym designem.

Sprawdź www.studentdepot.pl

 

akademik kraków

 

Kompleksowe rozwiązanie dla wymagających

Nowy akademik Student Depot w Krakowie wyróżnia się bogatą ofertą spędzania wolnego czasu w nowocześnie zaprojektowanych przestrzeniach wspólnych. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z siłowni, strefy chill, pokojów do cichej nauki, a nawet sal multimedialnych, gamingowych i ze stołem bilardowym.

- Nasz najnowszy obiekt o podwyższonym standardzie odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających studentów. Zadbaliśmy o wyjątkowy komfort każdego z mieszkań studenckich i różnorodność stref wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość uczenia się w strefie cichej nauki, korzystania z siłowni, spędzania czasu z nowymi znajomymi z całego świata w funkcjonalnie urządzonych przestrzeniach lub przygotowania posiłków we wspólnej kuchni.

Z kolei rodzice docenią bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowa ochrona i służąca wsparciem na co dzień administracja obiektu – mówi Dyrektor Zarządzająca Student Depot Jolanta Bubel.

 

akademik kraków

 

20 minut do Rynku

Świetna lokalizacja Student Depot w Krakowie pozwala nie tylko dotrzeć spacerem na wiele uczelni, m.in. na Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską lub do Akademii im. Adama Frycza Modrzewskiego, ale też na krakowski Rynek i Kazimierz lub do Galerii Krakowskiej.

- Nasza najnowsza inwestycja w drugim co do wielkości ośrodku akademickim w Polsce to ważny krok w rozwoju Student Depot. Nasz nowoczesny budynek, znajdujący się w pobliżu najważniejszych krakowskich uczelni, a także centrum miasta, stanowi świetne uzupełnienie bazy miejsc zakwaterowania studenckiego w Krakowie.

Jednocześnie ta inwestycja pomaga nam wzmocnić naszą pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku prywatnych akademików na wynajem – podsumowuje Marek Obuchowicz, Partner w Griffin Capital Partners odpowiedzialny za rozwój platformy Student Depot.

 

akademik kraków

 

Student Depot

Student Depot www.studentdepot.pl to 3,2 tys. miejsc zakwaterowania w siedmiu prywatnych domach studenckich premium w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Do 2025 udostępnione zostanie kolejnych kilka tysięcy miejsc. Właścicielem firmy są podmioty powiązane z Griffin Capital Partners oraz Kajima Student Housing Limited, podmiot zależny od Kajima Europe i stanowiący część japońskiej Kajima Corporation.

 

 

Komentarze (0)