Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie

Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie

Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie

18.03.2022

Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie

W środę, 23 marca, w Krakowie odbędą się Inżynierskie Targi Pracy. To już 24 edycja wydarzenia przyciągającego setki pracodawców i tysiące studentów.

Inżynierskie Targi Pracy to jedna z największych imprez tego typu w Krakowie, której celem jest wspieranie studentów w efektywnym szukaniu zatrudnienia. Wydarzenie, organizowane od przeszło dwudziestu lat, co roku skupia w jednym miejscu dziesiątki firm, setki przedstawicieli oraz tysiące studentów zainteresowanych ofertami pracy, staży i praktyk. Organizatorem jest lokalna grupa międzynarodowego stowarzyszenia studenckiego BEST.

Krakowska edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, przy ulicy Reymonta 20. Uczestnicy będą mogli nie tylko dokładnie zapoznać się ze strukturami firm, czy warunkami pracy, ale również wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, w czasie których specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także w licznych konkursach z nagrodami. Ponadto, na odwiedzających czekać będą Strefa Studenta, Strefa Cichych Rozmów oraz punkt profesjonalnej konsultacji CV.

Oprócz spotkań z przedstawicielami firm, czy też uczestnictwa w warsztatach odwiedzający Stadion Miejski w Krakowie będą mogli przyłączyć się do akcji oddawania krwi. W przeddzień wydarzenia oraz w dniu targów na terenie imprezy stać będzie specjalistyczny pojazd z zapleczem medycznym. Ponadto, każdy zainteresowany będzie mógł bliżej zapoznać się z działalnością stowarzyszenia BEST, a nawet dołączyć do niego w ramach wiosennej rekrutacji.

Inżynierskie Targi Pracy w Krakowie odbędą się w środę, 23 marca, w godzinach 10:00 – 16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://www.facebook.com/BEST.itp/
 

Komentarze (0)