WSH kierunki studiów

Wyższa Szkoła Handlowa

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na WSH i sprawdź gdzie możesz studiować 

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu kierunki studiów 2021

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu to kierunki kształcące w dziedzinie biznesu, oraz w dyscyplinach dla biznesu niezbędnych.

Najważniejszym założeniem jest innowacyjne prowadzenie nauki, czyli w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom i wymaganiom przyszłych pracodawców. Przekazywana wiedza, jak i cenne wskazówki dotyczące współczesnej gospodarki, przekazywane są studentom przez doświadczonych praktyków biznesu, co potwierdza praktyczne podejście uczelni do tematu kształcenia.

Zainteresowani kształceniem mogą wybierać pośród najważniejszych kierunków związanych z biznesem. WSH oferuje studia licencjackie, magisterskie, a także podyplomowe i MBA, czyli Master Of Business Administration. Ponadto, oferowane kandydatom kierunki prowadzone są w języku polskim, jak i w języku angielskim, co jeszcze mocniej podnosi rangę otrzymywanego dyplomu.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - studia 2021

Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu: znaleziono 7

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Komentarze (0)