Szkoła Filmowa w Łodzi - kierunki studiów

Szkoła Filmowa w Łodzi

kierunki studiów

Odkryj kierunki na PWSTiTV i sprawdź gdzie możesz studiować 

Szkoła Filmowa w Łodzi - kierunki studiów

Szkoła Filmowa w Łodzi jest jedną z najstarszych tego typu uczelni na świecie. Jest to także jedno z najbardziej artystycznych miejsc nauczania, gdzie studenci zdobywają kwalifikacje  zawodowe jako operatorzy, animatorzy, scenarzyści oraz montażyści.
Szkoła filmowa to doskonałe miejsce, by rozwijać swoje umiejętności aktorskie czy reżyserskie, a także miejsce, które pozwala piąć się po szczeblach kariery na stanowisko kierowników produkcji filmowej i telewizyjnej. Innowacyjne kamery cyfrowe, sprzęt oświetleniowy i dźwiękowy, hale zdjęciowe oraz pracownie komputerowe są nieodłącznym elementem zajęć warsztatowych, które każdego dnia wzbogacają i pogłębiają  zdobywaną wiedzę.
Na studentów Szkoły Filmowej czeka wiele wyzwań na prawdziwym planie filmowym, jeszcze więcej emocji  podczas zdobywania cennego doświadczenia oraz nieograniczona  radość przy realizacji pierwszych etiud.  Szkoła Filmowa ma do zaoferowania 4 wydziały oraz 8 kierunków studiów, na których co roku spełniają swoje marzenia setki studentów.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi - studia 2021

Studia podyplomowe - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi: znaleziono 1

Grupa kierunku
Studia podyplomowe
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej
studia podyplomowe

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

Komentarze (0)