Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - kierunki studiów

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - kierunki studiów

UP w Krakowie

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na UP i sprawdź gdzie możesz studiować

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie kierunki studiów 2021

Kierunki studiów w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub od 2 lata (studia II stopnia) lub 5 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnymSpecyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest uczelnią wyższą, która zasługuje na wyróżnienie w kategorii najbardziej prestiżowej i nowoczesnej szkoły pedagogicznych w kraju.

Dynamiczny rozwój uczelni zapewnia wykwalifikowana kadra, zróżnicowana oferta dydaktyczna i bardzo dobre warunki studiowania. Na Uniwersytecie studenci mogą uzyskać wykształcenie na pięćdziesięciu sześciu kierunkach studiów, które znajdują się na pięciu wydziałach.

Absolwenci odpowiadają aktualnym potrzebom rynku pracy zajmując stanowiska o charakterze zarządcy oświatą i organizacjami pozarządowymi, bezpieczeństwa narodowego, geografa, socjologa czy matematyka. Gwarancją wysokiego poziomu nauczania na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie są Certyfikaty jakości kształcenia przyznane przez Państwową Komisję Akredytacyjną.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie popularne kierunki

Komentarze (0)