Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Wyższa Szkoła Bankowa

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na WSB i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie 

Kierunków kształcenia jest wiele. Ale nie wszystkie odpowiadają współczesnym trendom oraz nie stanowią odpowiedzi na wymagania stawiane przez świat, zwłaszcza ten o biznesowym charakterze. Chcąc dowiedzieć się jak funkcjonuje biznes i jakie kwalifikacje należy posiadać, aby zostać jego częścią, należy zapoznać się z ofertą dydaktyczną Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie składa się z kierunków, które najczęściej poszukiwane są przez kandydatów na studia. Cechą wyróżniającą są zajęcia realizowane przede wszystkim metodą warsztatową, nakłaniającą do dyskusji i wymiany myśli. Uczelnia dokłada starań, aby każdy zainteresowany nauką mógł wybrać odpowiedni dla siebie kierunek, dzięki któremu nauczy się jak przekuć wiedzę w praktykę, a także mieć bezpośredni kontakt z przedstawicielami świata biznesu i podczas zajęć poznać know-how bezpośrednio z branży.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, na fundamencie biznesowego charakteru, oferuje kandydatom kierunki, z których pochodząca wiedza najmocniej wpływa na świat współczesnej działalności gospodarczej. Dlatego w programie kształcenia nie brakuje zagadnień związanych z prawem, finansami, zarządzaniem, czy psychologią. Największy nacisk kładziony jest na praktyczne nauczanie oraz innowacyjność; na przykład, zajęcia prowadzone w ramach Logistyki, czy Informatyki odbywają się w laboratoriach wyposażonych w nowoczesne oprogramowanie, wykorzystywane na co dzień w małych i dużych przedsiębiorstwach, a wszystkie przedmioty realizowane są z wykorzystaniem manuali, czyli dodatkowych, dostępnych dla studentów pomocy dydaktycznych, dzięki którym nauka jest efektywniejsza.

Innowacyjność kształcenia sprowadza się nie tylko do interesujących form prowadzenia zajęć, lecz całego trybu życia studentów na uczelni. Mogą oni korzystać z platformy do nauki języków obcych, Extranet umożliwia całodobowy kontakt z uczelnią, a platforma Moodle gwarantuje nieprzerwany dostęp do materiałów z zajęć. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów pracujących, uczelnia stworzyła programy dopasowane do trybu życia osób aktywnych zawodowo.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie popularne kierunki

Komentarze (0)