Politechnika Opolska - kierunki studiów

Politechnika Opolska - kierunki studiów

Politechnika Opolska

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na PO i sprawdź gdzie możesz studiować 

Politechnika Opolska kierunki studiów 2021

W 1996 roku Wyższa Szkoła Inżynierska została przekształcona w Politechnikę Opolską. Grono jej studentów jak i wykładowców nieustannie rośnie, za sprawą ciągle zwiększającej się liczbie nowych kierunków. Aktualnie Politechnika Opolska oferuje ich 24 na sześciu różnych wydziałach. Pozwalają one na zgłębianie nauk typowo technicznych, ale również administrację, ekonomię, architekturę czy fizjoterapię.

Dodatkowo studenci mają szansę poszerzać swoje zainteresowania dzięki licznym kołom naukowym. Uczelnia słynie również z nowoczesnych laboratoriów, w których studenci mają okazję skorzystać z urządzeń pozwalających, na przykład badać wysokie napięcia i infradźwięki czy też symulować trzęsieni ziemi. Do dyspozycji studentów są również roboty humanoidalne NAO.

Uczelnia daje możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych wymianach studenckich, a  także w Polsko - Amerykańskiej Szkole Letniej, co pozwala na zdobycie cennego doświadczenia. Dodatkowo, Politechnika Opolska, oferuje studentom szereg zajęć i kursów w ramach Instytutu Konfucjusza.

Politechnika Opolska - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Politechnika Opolska studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Politechnika Opolska popularne kierunki

Komentarze (0)