Akademia Leona Koźmińskiego - kierunki studiów

Akademia Leona Koźmińskiego - kierunki studiów

Akademia Leona Koźmińskiego 

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki w Akademii Leona Koźmińskiego i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2021 – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Prawdą jest, że współczesny świat poszukuje specjalistów, na dodatek takich o szerokich horyzontach, znajomości języków obcych, a także umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku. Jak wiele szkół wyższych oferuje programy, które prowadzą do osiągnięcia jak najwyższych kwalifikacji, które stanowią podstawę interesującej i perspektywicznej drogi zawodowej? Na pewno przykładem takiej uczelni jest Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Kierunki kształcenia oferowane przez uczelnię to zbiór najpopularniejszych i najważniejszych dyscyplin, z których studenci czerpią wiedzę najczęściej poszukiwaną na rynku oraz cenioną przez pracodawców.

Warte odnotowania jest to, że Akademia Leona Koźmińskiego posiada trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą posiada zaledwie pięć procent szkół biznesowych na świecie. Kierunki studiów widniejące w ofercie dydaktycznej mają za zadanie nie tylko kształcić specjalistów, ale także ludzi odpowiedzialnych, ciekawych świata, potrafiących prawidłowo się komunikować i funkcjonować we współczesnym świecie. Między innymi dlatego dużą część zajęć zajmują warsztaty i konwersatoria, a ponadto studenci otrzymują szansę uzyskania podwójnych dyplomów, co z kolei jest rezultatem silnej współpracy z prestiżowymi, zagranicznymi ośrodkami kształcenia.

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie popularne kierunki

Komentarze (0)