Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie - kierunki studiów

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Prawdą jest, że kierunków kształcenia jest na tyle dużo, że od ich ilości niejednemu kandydatowi może zawrócić się w głowie. W jaki sposób zatem wybrać odpowiedni dla siebie? Ważne jest to, czy posiadamy plan działania po ukończeniu nauki. Jeśli chcielibyśmy związać się z dyscyplinami z przestrzeni biznesowej, to warto przyjrzeć się bliżej uczelni o takim właśnie charakterze. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie.

Pomimo tego, że chorzowska WSB jest uczelnią o wyraźnie biznesowym profilu, to na fundamencie nowoczesnego myślenia o kształceniu wychodzi poza ramy i pewne schematy. Dlatego w ofercie dydaktycznej odnaleźć można takie kierunki jak Pedagogika, czy Bezpieczeństwo narodowe. Niezależnie od konkretnej dyscypliny, Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności, bez których funkcjonowanie we współczesnym świecie, przepełnionym informacjami, w tym nieprawdziwymi i nie do końca sprawdzonymi, byłoby niezwykle trudne. Pozyskiwane na studiach umiejętności to także kwalifikacje do odnalezienia się na wymagającym, dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Mówiąc o kierunkach studiów w chorzowskiej WSB warto wspomnieć, że działają przy nich Rady Biznesu, w których uczestniczą firmy i instytucje związane z daną branżą, dzięki czemu możliwe jest uaktualnianie programów i wychodzenie naprzeciw wymaganiom rynku.

Ponadto, zajęcia na kierunkach: inżynieria zarządzania, logistyka oraz informatyka odbywają się w laboratoriach wyposażonych w nowoczesne oprogramowanie, wykorzystywane na co dzień w małych i dużych przedsiębiorstwach, na przykład: laboratorium sieci komputerowych, laboratorium EMBEDDED, laboratorium grafiki inżynierskiej, Microsoft IT Academy, laboratorium towaroznawstwa, laboratorium automatyki i robotyki, laboratorium metrologii, fizyki technicznej, czy pracownia SAP. O czym jeszcze warto wspomnieć? Sesja ma charakter ciągły, czyli egzaminy i zaliczenia nie są skumulowane na koniec semestru, tylko odbywają się przez cały rok akademicki, co pozwala na systematyczne przyswajanie wiedzy.

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie popularne kierunki

Komentarze (0)