Wyższa Szkołą Humanistyczna TWP-kierunki studiów

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie

Niejeden młody człowiek przekonany jest do pomysłu pójścia na studia, lecz nie wie gdzie dokładnie się udać, by pozyskać solidne i nowoczesne wykształcenie. Punktów na edukacyjnej mapie kraju jest bardzo wiele, a każde duże miasto proponuje różne możliwości, zatem niepewny kandydat może mieć niemałe problemy z dokonaniem odpowiedniego dla siebie wyboru. Jakie są wyraźne punkty na edukacyjnej mapie Szczecina? Na pewno jest nim Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej.

Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie istnieje od 1997 roku i od początku działalności pełni misję kształcenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin życia publicznego, społecznego i politycznego w dziedzinie nauk humanistycznych, zgodnie z potrzebami rynku pracy. W ciągu kilkunastu lat uczelnia wykształciła niemal dziesięć tysięcy absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz ponad cztery i pół tysiąca słuchaczy studiów podyplomowych.

Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie oferuje kształcenie w ramach dwóch wydziałów stacjonarnych: Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk Stosowanych. Ponadto, proponuje pozyskanie wykształcenia na dwóch wydziałach zamiejscowych, które ulokowane są w Koninie i Zgorzelcu. To, co wyróżnia szczecińską uczelnię to nie tylko innowacyjne podejście do tematu nauczania, lecz także rodzinna atmosfera, która stanowi dewizę tej szkoły wyższej.

O odpowiedni klimat, jak również jakość nauczania dba fachowe grono wykładowców, złożone z doświadczonych praktyków z wielu miast kraju, między innymi Szczecina, Warszawy i Poznania. Co równie ważne, poszerzaniu wiedzy służy uczestnictwo w pięciu kołach naukowych. Studenci mogą angażować się w działalność: Koła Naukowego Pedagogów, Studenckiego Koła Naukowego „Edukacja dla bezpieczeństwa”, Koła Naukowego Kryminalistyków i Kryminologów, Koła Naukowego Dydaktyków oraz Psychologicznego Koła Naukowego „Psyche”.

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie popularne kierunki

Komentarze (0)