Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii-kierunki studiów

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki w WSEiT i sprawdź gdzie możesz studiować

Kierunki studiów 2021 - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu

Jeżeli prowadzone są długie dyskusje na temat kształcenia wyższego i celowości studiów, to można dodać do nich kolejny wątek. Istnieją przestrzenie zawodowe, w których można realizować się bez pozyskanego dokładnie wykształcenia. Tą przestrzenią nie jest na pewno ta o charakterze medycznym. Nie trzeba być znawcą tematu, aby przyznać rację stwierdzeniu, że każdy pacjent, bądź osoba z pewną dolegliwością chciałaby otrzymać fachową pomoc na najwyższym poziomie. A taką gwarantuje wyłącznie bogata wiedza oraz równie bogate umiejętności uzyskane podczas studiów, zakończonych otrzymaniem dyplomu.

Pozyskanie wykształcenia o charakterze medycznym oferują różne uczelnie, ale nie wszystkie nastawione są wyłącznie na kształcenie o takim profilu. Szkołą wyższą o takim charakterze jest poznańska Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii. Proponuje ona w swojej ofercie następujące dyscypliny: Higienę dentystyczną, Kosmetologię, Techniki dentystyczne oraz Fizjoterapię i należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to pierwsza niepubliczna uczelnia w stolicy Wielkopolski, oferująca naukę w zakresie tej ostatniej z wymienionych.

Co ważne, studenci mogą pozyskiwać wiedzę i rozwijać umiejętności nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach. Mogą to robić także przynależąc do kół naukowych, uczestnicząc w olimpiadach, czy cyklicznie organizowanych wykładach, seminariach i warsztatach.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu - studia 2021

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu: znaleziono 3

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Fizjoterapia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Kosmetologia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Techniki dentystyczne

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu

Komentarze (0)