Kierunki studiów

VIAMODA

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki i sprawdź co możesz studiować 

Kierunki studiów – Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie

Studia w Viamoda w Warszawie to kierunek kształcenia - Wzornictwo, z którego rozchodzą się konkretne gałęzie specjalności. Studenci mogą poznać nie tylko branżę modową, ale zgłębić jej poszczególne elementy i dzięki temu pozyskać dogłębną wiedzę i liczne umiejętności. Kształcenie wyróżnia się charakterem praktycznym, a znaczną część zajęć prowadzą przedstawiciele branży, co nie tylko daje możliwość zdobywania wiedzy od praktyków, ale również szansę nawiązywania kontaktów jeszcze podczas studiów.

Wzornictwo w wydaniu warszawskiej uczelni to olbrzymia przestrzeń, a co za tym idzie wiele możliwości zawodowych. Absolwenci studiów zostają projektantami ubioru, dyrektorami kreatywnymi, specjalistami do spraw sprzedaży, ilustratorami mody, czy specjalistami do spraw komunikacji. Możliwości jest bardzo wiele. A wszystko za sprawą jednego kierunku, podzielonego na konkretne drogi rozwoju.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie - studia 2021

Kierunki studiów - VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie: znaleziono 1

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Wzornictwo

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie popularne kierunki

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Komentarze (0)