Kierunki studiów

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Kaliszu oferuje kształcenie w zakresie Ekonomii. Kierunek podzielony jest na specjalności, które z racji bogatych programów nauczania dzielą się jeszcze na ścieżki specjalizacji. Dzięki takiej konstrukcji studenci uzyskują gruntowną wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych oraz nauk o zarządzaniu i jakości, a ponadto rozwijają specjalistyczne umiejętności i kompetencje.

Absolwenci studiów w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu mogą znaleźć zatrudnienie między innymi w jednostkach samorządowych, przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności, instytucjach finansowych na stanowiskach analitycznych, kierowniczych, specjalistów do spraw sprzedaży, ekspertów do spraw podatkowych i finansowych oraz controllingu i zarządzania personelem. Co ważne, duży nacisk kładziony jest również na pozyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu - studia 2021

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu: znaleziono 1

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Ekonomia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu

Komentarze (0)