Viamoda Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2021/2022

Viamoda Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2021/2022

Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie - rekrutacja na studia 2021/2022

Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie to nowoczesna uczelnia oferująca różnorodne formy kształcenia w obszarach mody i designu. Jej misją jest wykształcenie na potrzeby branż kreatywnych profesjonalistów skłonnych do działań twórczych i innowacyjnych, przygotowanych do funkcjonowania na współczesnym rynku krajowym i zagranicznym.

Uczelnia wyróżnia się autorskimi programami kształcenia, pozwalającymi na łatwo przyswajalne przekazywanie wiedzy z zakresu szeroko pojmowanego wzornictwa, właściwej technologii, inżynierii materiałowej i produkcji oraz działań rynkowych.

Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia oraz studiach podyplomowych. Ponadto, w swojej ofercie uczelnia posiada również liczne kursy i szkolenia. Studenci mają do wyboru kilka obszarów kształcenia. Programy nauczania wszystkich specjalności oparte są na najważniejszej, przyświecającej uczelni zasadzie – połączeniu innowacyjnej wiedzy z technologicznym know-how oraz aspektem praktycznym, dzięki której absolwenci stają się specjalistami branżowymi z praktycznym doświadczeniem oraz mają możliwość płynnego wejścia na rynek.

W katalogu dydaktycznym znajdują się następujące zagadnienia: Projektowanie komunikacji marki, fotografia i visual branding, Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią, Projektowanie sprzedaży, vm, ux i e- commerce. Studenci mogą uczyć się zarówno w formie stacjonarnej, czyli od poniedziałku do piątku, a także w formie niestacjonarnej, zakładającej odbywanie zajęć w weekendy.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 15.03.2021 do 30.09.2021 od 15.03.2021
Studia II stopnia

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 15.03.2021 do 30.09.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie - studia 2021

Kierunki studiów - VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie: znaleziono 1

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
  • Wzornictwo

    I stopnia

    stacjonarne, niestacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Komentarze (0)