Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WBSIB mogą aplikować na 2 kierunki studiów niestacjonarnych, w tym 2 kierunki studiów w formie online.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • administracja
  • administracja - studia online
  • zarządzanie
  • zarządzanie - studia online

Dowiedz się więcej: www.wszib.poznan.pl

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu powstała w 1992 roku i jest najstarszą niepubliczną uczelnią w Wielkopolsce. Jej misją jest budowanie kultury nowoczesnego zarządzania i wspieranie indywidualnego rozwoju studentów w doskonaleniu kompetencji menedżerskich oraz wiedzy prawno- administracyjnej.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jest uczelnią, która stawia na kształcenie praktyczne. Dlatego połowa realizowanych zajęć to warsztaty i projekty, prowadzone przez praktyków biznesu i praktyków sądownictwa oraz administracji. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu możliwe jest zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Studia pierwszego stopnia są studiami licencjackimi, które trwają sześć semestrów i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego. Studia drugiego stopnia są studiami magisterskimi, które trwają cztery semestry i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego i uzyskaniem tytułu magistra. Studia magisterskie można rozpocząć po każdych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich- niekoniecznie na kierunku pokrewnym.

Kierunki kształcenia oferowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to Zarządzanie oraz Administracja. Każdy kierunek charakteryzuje się licznymi specjalności. Dzięki temu każdy student może rozwijać się w wybranym zakresie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami zawodowymi. Specjalności są różne; w ich przestrzeni odnajdziemy między innymi: Administrację finansową i podatkową, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Rachunkowość, Bankowość, czy Bezpieczeństwo publiczne i ochronę danych.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Aktualności rekrutacyjne

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Administracja

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Administracja - studia online

II stopnia

online

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Zarządzanie - studia online

I stopnia, II stopnia

online

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Komentarze (0)