• EKONOMIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat magister

  Kierunek Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Celem kształcenia jest przygotowanie do pełnienia roli specjalisty w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Studenci uczą się podejmować decyzje strategiczne dla rozwoju przedsiębiorstwa, analizować i oceniać współczesne zjawiska gospodarczo- społeczne, posługiwać branżowym językiem angielskim. Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to także zdobycie kompetencji analitycznych i menedżerskich, jak również wysokich kwalifikacji umożliwiających założenie własnej działalności.

  Studia na kierunku Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: ekonomia menedżerska i analiza danych, handel zagraniczny w dobie globalizacji (na pierwszym stopniu), doradztwo inwestycyjne, finanse i bankowość, ekonomia zrównoważonego rozwoju (na drugim stopniu).

  Jakie przedmioty widnieją w programie nauczania? Na przykład: podstawy zarządzania, podstawy marketingu, podstawy rachunkowości, międzynarodowe stosunki gospodarcze, polityka społeczno-gospodarcza, podstawy prawa oraz ochrona własności intelektualnych, finanse przedsiębiorstw, wnioskowanie statystyczne.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Ekonomii w Uczelni Łazarskiego w Warszawie będą mogli wykorzystać w korporacjach finansowych, firmach audytowych, firmach konsultingowych, bankach, urzędach i instytucjach państwowych, organizacjach pozarządowych, przedsiębiorstwach.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Ekonomia menedżerska i analiza danych
  • Handel zagraniczny w dobie globalizacji

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Ekonomia menedżerska i analiza danych
  • Handel zagraniczny w dobie globalizacji

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Doradztwo inwestycyjne
  • Finanse i bankowość
  • Ekonomia zrównoważonego rozwoju

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: