fujitsu profil otouczelnie

FUJITSU

KIM JESTEŚMY?

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktury informatycznej, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy. Fujitsu GDC w Łodzi rozpoczęło swoją działalność na początku 2009 roku. Świadczymy usługi w zakresie pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu wsparcia IT, stale rozwijając naszą działalność. Częścią naszej pracy jest administrowanie infrastrukturą klienta, w której skład wchodzą m.in. serwery, bazy danych, systemy operacyjne – te zadania pełnią inżynierowie z linii biznesowej Remote Infrastructure Management.  W ramach działu Badań i Rozwoju (ang. Research and Development) nasi programiści tworzą dedykowane rozwiązaniom sprzętowym i rozwiązaniom IT w chmurze (eng. cloud computing) oprogramowanie dla produktów Fujitsu. W Łodzi mieści się również EMEIA Finance Services, część Fujitsu świadcząca usługi z zakresu finansów i rachunkowości dla innych jednostek firmy. W chwili obecnej w naszym biurze w Łodzi pracuje ponad 1400 pracowników. Szybkie tempo wzrostu jest związane ze stale poszerzającą się liczbą klientów.

KOGO SZUKAMY?

W Fujitsu Łódź zatrudniamy osoby z potencjałem, które pragną się nieustannie rozwijać. Nasza firma jest otwarta na pracowników pragnących robić karierę w pełnej wyzwań branży IT, poszukujących dostępu do bazy szkoleń. Miejsce dla siebie znajdą także Ci, którzy wolą skoncentrować się na rozwijaniu znajomości języków obcych, kompetencji miekkich i zarządzaniu. Rekrutujemy również osoby zainteresowane obszarem finansów i rachunkowości. Zatrudniamy zarówno pracowników zaczynających swoją przygodę na rynku pracy, jak również doświadczonych specjalistów od infrastruktury i programistów.

CO PROPONUJEMY?

Zapraszamy do pracy w międzynarodowym środowisku jednej z największych firm z branży IT. Naszym pracownikom oferujemy infywidualną ścieżkę szkolenia, możliwość rozwoju zarówno kompetencji miekkich, jak i umiejętności technicznych. Oferujemy również:

  • Możliwość rozmów z native speakerami
  • Szerokie możliwości awansu
  • Nieograniczony dostęp do platformy szkoleniowej
  • Elastyczne godziny pracy po wstępnym treningu
  • Szeroki system benefitów (opieka medyczna, karty sportowe, zniżki itp.)
  • Świetną atmosferę

 

FAKTY I LICZBY
 
Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o 
Textorial Park 
ul. Fabryczna 17 
90-344, Łódź
 
Obsługujemy klientów w 15 językach
Zatrudiamy ponad 1400 pracowników
 
Kontakt:
HR.lodz@ts.fujitsu.com
www.facebook.com/FujitsuPoland
Aktualnie poszukujemy:
http://www.fujitsu.com/pl/about/local/lodz/careers/apply-now.html
 
 
 

 

 

Komentarze (0)


KARIERA


KIERUNKI STUDIÓW


STUDIA

studia biologicznestudia biologiczne

UCZELNIE