• INFORMATYKA Stopień: I II REKRUTACJA

   Uczelnie Szczecin - kierunek Informatyka
   Po ukończeniu studiów czeka cię interesująca i dobrze płatna praca w rozległym obszarze informatyki m.in. w charakterze programisty, projektanta systemów informatycznych i komputerowych (również mobilnych), budowniczego lub administratora sieci w firmach wszelkich branż. Inżynier informatyk-profesjonalista łatwo znajduje zatrudnienie w całej Europie.
   Wymagania rekrutacyjne

    


   Studia I stopnia

    

   W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Informatyka brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
   • Język polski
   • Język obcy nowożytny
   • Matematyka
   • Jeden przedmiot wskazany przez kandydata

    

   Dowiedz się więcej

    

    


    


   Studia II stopnia

    

   Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Informatyka jest ocena na dyplomie oraz średnia ocen uzyskanych w trakcie studiów I stopnia.

    

    

   Dowiedz się więcej

  • INŻYNIERIA CYFRYZACJI Stopień: I II REKRUTACJA

   Uczelnie Szczecin - kierunek Inżynieria cyfryzacji
   Kwalifikacje absolwentów kierunku Inżynieria Cyfryzacji umożliwiają podjęcie pracy zawodowej jako integrator systemów informatycznych, projektant produktów i usług informatycznych oraz analityk systemowy. Dodatkowo, w zależności od wybranego Bloku Przedmiotów Specjalnościowych, absolwent posiada wiedzę, umiejętności i kompetencjedo pracy zawodowej jako:
   • projektant, integrator i wdrożeniowiec nowych systemów na potrzeby biznesu i administracji, projektant mechanizmów zabezpieczeń, konsultant (analityk) bezpieczeństwa systemów informatycznych, projektant systemów rozproszonych, pracownik działów wdrożeń w administracji publicznej (BPS 1: Cyfryzacja w biznesie i administracji),
   • menadżer firmy graficznej, poligraficznej, wydawniczej, kierownik produkcji, technolog, grafik komputerowy, inżynier obsługi klienta, inżynier cyfrowych procesów graficznych, projektant stron www, pracownik DtP;w m.in. w agencjach reklamowych i interaktywnych, drukarniach, działach marketingu oraz wydawnictwach (BPS 2: Media cyfrowe i poligrafia),
   • menadżer firmy integrującej systemy automatyki, kierownik produkcji, technolog, inżynier aplikacji, inżynier obsługi klienta, projektant systemów wizualizacji, projektant, integrator i wdrożeniowiec nowych systemów informatycznych na potrzeby produkcji i zarządzania produkcją (BPS 3: Technologie informatyczne w produkcji),
   • specjalista ds. wdrażania i utrzymania systemów informatycznych w jednostkach opieki zdrowotnej, kierownik serwisów aparaturowych, manager w firmach sprzedających sprzęt medyczny, pracownik inżynieryjny w firmach produkujących aparaturę i/lub oprogramowanie na potrzeby medycyny, specjalista w zakresie zastosowań technologii informatycznych w procesach terapeutycznych i rehabilitacyjnych, administrator medycznych baz danych (BPS 4: Technologie informatyczne w medycynie),
   • menadżer firmy analizującej i integrującej dane przestrzenne, projektant i wdrożeniowiec systemów informacji przestrzennej oraz systemów analizy i fuzji danych, informatyk w wydziałach geodezji i kartografii, informatyk w sektorze usług geodezyjnych, kartograficznych i hydrograficznych (BPS 5: Analiza i integracja danych przestrzennych).
   Wymagania rekrutacyjne

    


   Studia I stopnia

    

   W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Inżynieria cyfryzacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
   • Język polski
   • Język obcy nowożytny
   • Matematyka
   • Jeden przedmiot wskazany przez kandydata

    

   Dowiedz się więcej

    

    


    


   Studia II stopnia

    

   Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Inżynieria cyfryzacji jest ocena na dyplomie oraz średnia ocen uzyskanych w trakcie studiów I stopnia.

    

    

   Dowiedz się więcej

opinie (0)

Bardzo słaby Bardzo słaby
Słaby Słaby
Neutralny Neutralny
Dobry Dobry
Bardzo dobry Bardzo dobry

Stacjonarne

Studia I stopnia:
INFORMATYKA
INŻYNIERIA CYFRYZACJI
 
Studia II stopnia:
INFORMATYKA
INŻYNIERIA CYFRYZACJI

Niestacjonarne

Studia I stopnia:
INFORMATYKA
 
Studia II stopnia:
INFORMATYKA