AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Akademia lidera przyszłości - studia podyplomowe

Studia na kierunku akademia lidera przyszłości to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku akademia lidera przyszłości - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności akademia lidera przyszłości - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | akademia lidera przyszłości - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek przeznaczony jest dla wszystkich, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy i chcą zdobyć kompetencje, które pomogą im osiągnąć wyznaczone cele, ale także dla pracowników, którzy są świadomi, że dzisiejsza rzeczywistość wymaga ciągłego rozwoju własnych umiejętności. Studia będą także odpowiednie dla managerów, chcących dostosować i ulepszyć zdolności przywódcze i pracowników HR, którzy chcą być na bieżąco trendami kompetencji przyszłości.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Na kierunku akademia lidera przyszłości nie ma zwykle specjalnych wymagań, poza posiadaniem dyplomu szkoły wyższej i chęcią do nauki i rozwoju. Kandydaci na studia mogą być akceptowaniu zgodnie z kolejnością wysłanych zgłoszeń, więc warto wcześniej sprawdzić harmonogram rekrutacji. Uczestnictwo w zajęciach może się wiązać z dodatkowymi opłatami.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI?

Zajęcia na kierunku akademia lidera oświaty są prowadzone niestacjonarnie przez wykwalifikowaną kadrę uczelni i doświadczonych specjalistów np. trenerów biznesu, coachów czy osób zawodowo związanych z biznesem. Studia nastawione są na zdobywanie umiejętności praktycznych i rozwój samodzielności studentów.

Podczas zajęć studenci rozwijają kluczowe kompetencje dobrego managera, niezbędne we współczesnym świecie. Wykładowcy stosują holistyczne podejście do zdobywania umiejętności i mogą pomóc słuchaczom poznać techniki gromadzenia i wykorzystywania wiedzy.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku akademia lidera przyszłości możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Zajęcia na kierunku akademia lidera przyszłości skupiają się dookoła rozwoju osobistego studentów. Słuchacze uczą się, jak zidentyfikować swoje mocne strony i jak ich użyć do nauki i zdobywania informacji. Mogą także zdobyć wiedzę na temat swojej odporności psychicznej i opanować techniki pomocne w sytuacjach stresowych. W programie mogą się znaleźć także zajęcia z tzw. action learning, czyli rozwiązywania złożonych problemów. Studenci uczą się, jak rozwiązywać problemy w działaniu i wyciągać wnioski z otrzymanego feedbacku. Dzięki zajęciom z design thinking słuchacze odkrywają swoją kreatywności i ćwiczą wykorzystywanie jej przy szukaniu innowacyjnych rozwiązań.

Przedmioty, które mogą się pojawić w programie kierunku akademia lidera przyszłości, to np.:

  • najnowsze trendy rozwoju kompetencji
  • strategie uczenia się, wykorzystywanie potencjału mózgu 
  • wykorzystywanie synergii talentów na poziomie zespołu 
  • technologie informatyczne, wykorzystywanie sztucznej inteligencji
  • krytyczne myślenie, kwestionowanie, rozpoznawanie problemów

W trakcie studiów słuchacze rozwijają także swoje umiejętności analityczne. Mogą skorzystać z zajęć omawiających proces analizowania danych i podejmowania decyzji na ich podstawie. Zdobywają także wiedzę na temat nowoczesnych technologii, automatyzacji procesów czy innowacji, które ułatwiają zarządzanie we współczesnych przedsiębiorstwach.

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI?

Studia na kierunku akademia lidera przyszłości trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AKADEMIA LIDERA PRZYSZŁOŚCI?

Absolwenci kierunku akademia lidera przyszłości mają szeroki wachlarz możliwości przy wyborze miejsca zatrudnienia. Studia nie przygotowują do konkretnego zawodu, ale dają zestaw kompetencji, który pozwoli na rozwój zawodowy na dotychczasowym stanowisku. Mogą być także drabiną do awansu. Praca może czekać na stanowiskach związanych z rozwojem organizacji i kierowniczych, a także wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie dostosowanie się do zmian i nowych sytuacji. Absolwenci są gotowi podjąć pracę w firmach krajowych, a także zagranicznych wielokulturowych przedsiębiorstwach.

 

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)