Opinie (5)

Nie polecam Teleinformatyki Ocena

Ogólnie zero jakiejkolwiek informacji. Studenci są "złem koniecznym". Na VII semestrze jest tyle zajęć, że nie sposób skupić się na pisaniu pracy inżynierskiej. Potem tylko są problemy z obroną. Nawet jeśli masz już napisaną pracę inżynierską, to jest jeszcze zaliczenie pracowni dyplomowej, na której nie liczy się to ze masz już gotową pracę inżynierską i to zatwierdzoną przez promotora. Szkoda czasu na tą uczelnię. Zdecydowanie nie polecam tj uczelni.

Byle nie wydział informatyczny Ocena

Na UTP nie opłaca się iść na teleinformatykę. Wykładowcy oblewają na siłę dezorganizując zajęcia - w tej sposób za rok mają dodatkowe grupy i dodatkowe pensje. Teraz na ostatnim semestrze będą już 3 roczniki. Inżynierkę na UTP robi się co najmniej 7 lat - to jest chory wydział. Ostrzegam przed wybraniem na UTP kierunków informatycznych.

Ant Ocena

Jak najdalej od wydziału WTiE - syf, patologia i dezorganizacja. Co roku ostatni semestr powtarza blisko 100% studentów.

Ipo Ocena

ODRADZAM teleinformatykę na UTP, na 7 semestrze już 2. roczniki leżą i kolejny rocznik też już się szykuje do powtarzania. Ten syf tak siada studentom na psychikę, że mało kto te studia kończy, studenci myślą o rezygnacji nawet po przejściu wszystkich semestrów, kiedy zostały "ostatnie" poprawki. Wykładowcy stwarzają taką atmosferę, że większość studentów na części przedmiotach po pierwszych zajęciach rezygnuje z udziału w nich i bierze warunek - wykładowcom jest to na rękę, bo mają mniej pracy, a płacone mają i tak od ilości grup.

Byle nie WTIE Ocena

Na UTP nie warto studiować kierunków informatycznych głównie przez zerową organizację i lenistwo wykładowców (np. na teleinformatyce na ćw. z matematyki jest połowa mniej terminów zaliczeń niż powinno być, bo są łączone wszystkie grupy przez co jak masz warunek i masz w tym czasie inny przedmiot to nie masz żadnej alternatywy, bo w tym czasie będziesz miał inne zajęcia i termin zaliczenia przepada, a innego terminu nie ma), a wykładowców osoby z warunków nie interesują - wykładowcom nie che się pracować. Brak miejsca w laboratoriach dla osób powtarzających jest codziennością. Co roku większość studentów powtarza ostatni semestr, na ostatnim semestrze już kilka roczników "leży" głównie przez dezorganizację. Jak ktoś nie chce marnować czasu to nie polecam wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki na UTP.