Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:
.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Polecam. Dużo się tutaj dzieje pozytywnego :D
Z*******y Wydział! - skończyłem technologię drewna dziennie, gdyby tylko projektowanie było zaocznie, wróciłbym bez namyślania się.
Jestem mega zadowolony z wybranego kierunku studiów (mechaniczna technologia drewna). Teraz dobra praca, można normalnie żyć. Pracodawca specjalnie łaski nie robi, bo znam swoją wartość po tych studiach plus zdobytym doświadczeniu i przy zmianie miejsca zatrudnienia nie miałem żadnego problemu. Oj chciałoby się wrócić na WTD do Poznania :) Piękne czasy, super imprezy ;) Szczerze polecam.
Zdecydowanie polecam. Należy się zgodzić, że sprzęt, którym dysponuje Uniwersytet nie jest najnowszy, ale nigdy nie było problemu z dostępem do żadnego z nich, a kadra zawsze pomocna i stojąca do dyspozycji na zajęciach oraz w ramach konsultacji. Polecam:)
Wydział Technologii Drewna - kierunek Technologia drewna Ludzie 6/6 Prowadzący 5/6 ( są tacy, którzy zasługują na 6 oraz tacy, którzy zasługują na 2 - ale to jednostki. Sale dydaktyczne 4/6 Toalety 2/6 (byłoby więcej, gdyby nie ta zimna woda w kranach) Poziom trudności 4/6 czasem MAX Największy atut tego kierunku - oferty pracy na stronie wydziału oraz dość spore zapotrzebowanie na specjalistów po naszym wydziale. Bez trudu, w bardzo krótkim czasie znajdziesz pracę.
Uczelnia wyposażona w nie najnowszy sprzęt, jednak z powodzeniem można prowadzić różne pomiary, obserwacje. Atmosfera na wydziale bardzo dobra, zdecydowana większość prowadzących ma odpowiednią wiedzę, którą potrafi przekazać. Kierunek Inżynieria Biotworzyw właściwie ogranicza się (patrząc na przedmioty) do przetwórstwa papierniczego, przetwórstwa biomasy - z racji tego, że jest to Wydział Technologii Drewna - brakuje więcej informacji o bio-PET, bio-PE i podobnych tworzywach (może się to zmieni?). Wyjechać na Erasmus+ można, jednak przedmioty nie pokrywają się dokładnie z tym kierunkiem, więc póki co trzeba jeszcze poczekać ;) Jeżeli ktoś interesuje się, przynajmniej w jakimś stopniu, biomateriałami oraz chciałby mieć więcej przedmiotów chemicznych niż niechemicznych, to nie ma lepszego wyboru niż ten kierunek ;)