OBSŁUGA PORTÓW LOTNICZYCH

OBSŁUGA PORTÓW LOTNICZYCH

Obsługa portów lotniczych studia - specjalność / ścieżka kształcenia

Obsługa portów lotniczych to propozycja kształcenia, która pozwala pozyskać specjalistyczną wiedzę oraz jasno określone umiejętności.

Studenci poznają zjawiska gospodarcze oraz ich wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, techniczne oraz organizacyjne normy i reguły dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstw i systemów logistycznych, klasyfikację towarów oraz materiałów i substancji chemicznych stosownych w przemyśle, zasady analizowania zjawisk logistycznych. Poruszają się po zagadnieniach: logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania produkcją i usługami, logistyki dystrybucji, gospodarki paliwowo- energetycznej, logistycznej obsługi klienta, organizacji obsługi w portach i terminalach, prawa i przepisów lotniczych, optymalizacji procesów transportowych w lotnictwie, bezpieczeństwa i ekologii transportu lotniczego, prognozowania i symulacji w transporcie lotniczym.

Co po studiach? Absolwenci ścieżki kształcenia Obsługa portów lotniczych przygotowani są do podjęcia pracy w roli: specjalistów do spraw logistyki, planistów łańcuchów dostaw, inżynierów procesów logistycznych, specjalistów do spraw transportu.

 

Uczelnie, gdzie OBSŁUGA PORTÓW LOTNICZYCH jako specjalność / ścieżka kształcenia

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Logistyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 1,5 roku • 2 lata • 3,5 roku • 4 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)