AKADEMIA LEAN LIDERA - EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

AKADEMIA LEAN LIDERA - EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Akademia lean lidera - efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem - studia podyplomowe

Studia na kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku akademia lean lidera - efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności akademia lean lidera - efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | akademia lean lidera - efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek przeznaczony jest przede wszystkim dla lean managerów, którzy chcieliby zostać lean liderami, ale także kierowników, dyrektorów i technologów produkcji. Studia będą także odpowiednie dla właścicieli firm produkcyjnych, którzy chcą wdrożyć filozofię lean do ich organizacji.

Celem studiów jest przygotowanie studentów do pracy przy projektach wdrożeniowych obejmujących całą organizację przedsiębiorstwa, a także jego kulturę. Dzięki metodykom lean nawet pracownicy świadomie przyczyniają się do rozwoju i ulepszania firmy.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

W celu rekrutacji na kierunek wystarczy zwykle wysłać zgłoszenie i odpowiednie dokumenty wymienione na stronie uczelni. Przeważnie nie jest wymagane ukończenie konkretnego kierunku, a jedynie dyplom ze studiów I lub II stopnia. Kierunek może się wiązać z dodatkowymi opłatami, a liczba miejsc w grupie może być ograniczona.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AKADEMIA LEAN LIDERA - EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA LEAN LIDERA – EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM?

Kierunek akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem realizowany jest w sposób tradycyjny - niestacjonarnie. Zajęcia mogą być prowadzone przez praktyków, którzy mają już doświadczenie we wprowadzaniu filozofii lean do przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki. Studenci mogą zdobywać wiedzę podczas klasycznych zajęć teoretycznych, ale przede wszystkim uczestniczą w warsztatach i case studies. Część zajęć może być przeprowadzona w formie gier symulacyjnych, w których słuchacze próbują swoich sił w samodzielnej realizacji projektów.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem uczą się m.in. sprawdzonych technik i narzędzi do wprowadzania strategii lean w firmach. Mogą także spotkać się z praktykami, którzy pokażą przykłady projektów wdrożeniowych i podpowiedzą jak przeprowadzić ten proces. Mogą się także zapoznać z metodami zarządzania zwinnego, takimi jak np. Agile czy Scrum i porównać je z lean management.

Przedmioty, które mogą się pojawić w programie kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, to np.:

 • 5 zasad lean: określenie wartości, strumień wartości, przepływ, wyciąganie, doskonalenie
 • lean a inne metody doskonalenia  
 • analiza stanu obecnego vs. konsensus w sprawie status quo  
 • uprawomocnienie pracowników do przejmowania inicjatywy 
 • dokumenty pracy standaryzowanej 

Ważnym aspektem filozofii lean są ludzie, dlatego studenci poznają metody motywowania pracowników do przejmowania inicjatywy, doskonalenia swojej pracy i szukania nowych rozwiązań. Studenci trenują także swoje umiejętności managerskie i kierowania zespołem.

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA LEAN LIDERA – EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM?

Studia na kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AKADEMIA LEAN LIDERA – EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM?

Absolwenci kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem są przygotowaniu do samodzielnej realizacji projektów wdrożeniowych. Mogą szukać pracy wszędzie tam, gdzie właściciel lub zarząd firmy chce zwiększyć efektywność swojej działalności poprzez wprowadzenie strategii lean. Studia mogą się także przyczynić do awansu np. z lean managera do lean lidera i zwiększyć atrakcyjność absolwenta na rynku pracy.

Możliwości zatrudnienia po ukończeniu studiów na kierunku akademia lean lidera – efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem to m.in.:

 • lean expert
 • lean lider
 • lean manager

 

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie