COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO ZESPOŁU I ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO ZESPOŁU I ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe

Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe - uczelnie >

Adresatami kierunku są wszyscy absolwenci szkół wyższych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć nową wiedzę w zakresie coachingu. Celem studiów jest przygotowanie wykwalifikowanej kadry kierowniczej, która będzie odpowiednio zarządzać zespołami pracowników.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Rekrutacja na kierunek coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji jest zwykle otwarta dla wszystkich, którzy ukończyli studia co najmniej I stopnia. Przeważnie nie jest wymagana określona wiedza ani umiejętności. O akceptacji kandydatów może decydować kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc może być limitowana. Warto więc wcześniej sprawdzić harmonogram rekrutacji. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami, takimi jak np. czesne.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO ZESPOŁU I ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

Kierunek coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Część zajęć może się odbywać online za pomocą narzędzi do pracy zdalnej. Studenci mogą uczestniczyć m.in. w warsztatach rozwijających ich umiejętności praktyczne i społeczne oraz zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną. Wśród kadry kierunku mogą się znaleźć wykwalifikowani pracownicy akademiccy uczelni oraz doświadczeni specjaliści np. coachowie. psychologowie czy doradcy biznesowi. Studenci mogą także zdobyć nowe kontakty, które będą przydatne w rozwoju kariery zawodowej oraz wymienić się poglądami z innymi uczestnikami zajęć. Efekty kształcenia mogą być sprawdzane za pomocą zaliczeń z poszczególnych przedmiotów. Studia mogą się kończyć egzaminem, z którego konieczne jest otrzymanie pozytywnej oceny.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji możemy podzielić na:

1. Typ                                                                   

 

2. Tryb:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji zdobywają szeroką wiedzę m.in. z zakresu psychologii. Mogą dowiedzieć się, czym jest coaching oraz jaka jest rola coacha. Zapoznają się z metodami motywowani i wspierania rozwoju pracowników. Słuchacze mogą także budować swoje umiejętności komunikacyjne oraz nauczyć się rozwiązywać konflikty w organizacji. Często uczestniczą w superwizjach i sesjach mentoringowych. W trakcie zajęć mogą się również zapoznać z etyką coacha.

Zagadnienia, które mogą się pojawić w programie kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji to m.in.:

 • społeczna psychologia poznawcza
 • podstawowe umiejętności coacha
 • przeprowadzanie klienta przez zmiany
 • inteligencja emocjonalna w pracy menedżera
 • asertywność

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

Absolwenci kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji mają wiele możliwości rozwoju swojej kariery. Mogą szukać zatrudnienia na stanowiskach związanych z coachingiem i doradztwem zawodowym. Są również przygotowani do pełnienia funkcji managerskich i kierowniczych. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom mogą także starać się o awans w strukturze firmy.

Możliwości zatrudnienia po ukończeniu kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji to m.in.:

 • coach
 • menedżer

 

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Marcinkowskiego 2-6, Wrocław Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Dni Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJiYIsI9x0_UYRxah2a6T5Asc https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/cb81d-wsb-w-gdańsku.jpg Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
 • ul. Komandorska 118/120  53-345 Wrocław  https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJA9Y2DELCD0cRMbXaXGADe8E Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/6d087-pwsz-koszalin.jpg Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
 • ul. Pigonia 1, Rzeszów https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJM5haPPj6PEcRAXpvuNl9L0M https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/d0984-uniwersytet-rzeszowski.jpg Uniwersytet Rzeszowski
 • Budynek Główny AWF w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie